Korrigerte resultatlister Gloppen Halvmaraton

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 5. Okt 2020

                                                                  (foto: Svein Hjelmeset)


Ny og korrigert resultatliste (nye mellomtider på dei 14 første som passerte vending, resten er likt den tidlegare annonserte resultatlista)

Resultatliste Gloppen Halvmaraton revidert.xlsx


0 Kommentar

Gloppen Halvmaraton i KONDIS!

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 5. Okt 2020

Flott reportasje i KONDIS:

https://www.kondis.no/gloppen-halvmaraton-for-7-gang-paa-sandane.6336822-127711.html 

                                                                (foto: Svein Hjelmeset)


0 Kommentar

Gloppen Halvmaraton - Resultat 2020

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 3. Okt 2020

Dei to raskaste i dagens løype: Sjur Haug (Tartanmandag)  og Gunnar Andre Henden, (Gloppen FIL)

Her er resultatliste for årets Gloppen Halvmaraton. Kjempekjekt å arrangere for så mange, og her kjem meir stoff etter kvart.  M.a. bilete blir lagt ut seinare i kveld.

Resultat:

NB: Revidert resultatliste, med 14 korrigerte mellomtider på dei som starta kl 13.00, er lagt ut som artikkel over.

 






Gloppen halvmaraton


Laurdag 3. oktober 2020








Arrangør:  Fjellhug Vereide IL




















Kvinner Senior


17 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1GjerdeElin
00:44:2901:30:20
2KvalheimEirin AasenAlmenning Idrettslag00:44:5001:31:37
3ØyeIngvildHovdebygda IL00:45:3201:35:51
4RavnestadIngunn ReikvamAlmenning Idrettslag00:48:3001:37:45
5TorengTora
00:51:0001:42:05
6Hilde VerloGry
00:51:0001:43:16
7KulenSilje
00:49:5001:43:36
8SjøvollKathrineSogndal IL00:51:0001:47:58
9SolvikStine
00:54:0201:48:34
10Sægrov-ØygardHeidi Merete
00:54:0101:49:11
11KvernevikPiaMåløy IL00:52:5001:50:01
12AkseJanne
00:54:3201:53:36
13PetursdottirOddrun
00:55:5002:00:56
14HagenIngvild MereteTeam Power00:57:0802:02:43
15Aasen KvalheimIdaAlmenning Idrettslag01:02:2002:10:30
16LillestølWenche
01:07:0302:13:00
17SolvangTiril Mettesdatter
01:02:50DNF






Kvinner veteran 35-39 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1EngesæterLisbethVest Politidistrikt00:50:1001:43:29
2DøskelandMalene SolheimsnesGaular IL00:54:2401:52:34
3TysseElin PettersenPower Sogndal00:56:4801:54:28
4KayserMariaFjellhug Vereide IL00:54:3001:55:47






Kvinner veteran 40-44 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1ValdersnesMålfridBFG Bergen Løpeklubb00:42:1801:24:40
2HauglandManuelaAsk Friidrett00:45:3101:33:53
3KalnesNoi HjeltnesRadøy Løpeklubb00:53:4001:50:46
4SægrovMay-Britt
00:54:3301:53:04






Kvinner veteran 45-49 år


3 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1BergKarianne
00:58:5502:09:57
2BergheimKarianneSogndal IL01:03:1402:14:33
3HeggenesSiri RingheimSyril IL
DNS






Kvinner veteran 50-54 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1HaugsetGryJølster IL00:49:0001:41:33
2PedersenMaritByåsen IL00:53:0001:49:41
3KvammenKari HeggenesRadøy Løpeklubb01:04:0602:09:51
4KallestadMarianne
01:10:0002:22:18






Kvinner veteran 55-59 år


2 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1ØygardAase BrittJølster IL00:53:3001:47:15
2RikstadBeateTelesport Bergen01:11:5002:24:27






Menn junior


7 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1SkaalerudBendikTjalve, IK00:36:5601:16:33
2SkredeErik JohannessenFørde IL00:41:3501:23:57
3NesgårdMathiasFjellhug Vereide IL00:42:4901:25:21
4HolstadHenrikHareid IL00:43:2001:31:59
5NakkenAndreas MosbyVelledalen IL - Friidrett00:50:0001:37:54
6NakkenSivert MosbyVelledalen IL - Friidrett00:49:0001:41:28
7AkseAndreas YtredalHyllestad IL
DNS






Menn senior


38 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1HaugSjurTartanmandag00:36:3501:12:04
2HendenGunnar AndréGloppen Friidrettslag00:36:3501:12:06
3GrimsbøBendikFørde IL00:36:3501:13:46
4AasenAndreBFG Bergen Løpeklubb00:38:4001:16:41
5SkilbreiØrjanLærdal IL00:39:2501:18:47
6KjærevikAnders JohnnyBFG Bergen Løpeklubb00:37:0801:19:03
7MyrenPer
00:39:5601:20:49
8BrandsæterTorbjørn
00:40:5001:24:04
9ØvrebøStian LøkkeKaupanger IL00:42:0801:24:11
10NilsenVegard OtterdalTartanmandag00:42:0801:25:10
11BlålidAleksanderMåløy IL00:43:0001:25:28
12HoggenSverreTartanmandag00:41:5001:26:12
13SletteMariusNHHI00:43:2001:26:49
14BanneHåvardHareid IL00:43:4901:27:00
15OlsenØyvind
00:44:2301:28:55
16BjørgeHallvardKaupanger IL00:45:2901:30:11
17BjørgumAreVartdal TIL00:42:4901:30:12
18AustarheimNikolai
00:42:4901:31:04
19FimreiteJonasSogndal IL00:45:1601:31:11
20AyebazibweRonald
00:50:1001:32:25
21SandvikHåvard MorkTartanmandag00:45:1601:32:34
22LiaskarVidarTartanmandag00:45:1601:33:08
23KongsvikStigHyllestad IL00:43:0001:33:43
24GrønningGlenn
00:44:2901:33:48
25SildenEirikAlmenning Idrettslag00:46:3201:34:40
26KrøvelHåkon SjåstadStadlandet00:46:3101:35:12
27LongvaSimenSyril IL00:49:1501:36:14
28Evebø HaugPerØrsta IL00:49:0001:39:04
29SynnesTommyTartanmandag00:47:3001:41:52
30DelmasJean-ChristopheAlmenning Idrettslag00:51:1001:41:56
31AaseJon OlavVest Politidistrikt00:48:3001:42:15
32SkaalerudJonasNorec00:51:0001:42:18
33Brobakke KristiansenØyvindOFF00:50:3701:43:13
34SivertsenJon Eivind
00:50:3701:48:31
35MoritsgårdAlexanderGloppen Friidrettslag00:37:08DNF
36TrovågEinar OrtenHareid IL
DNS
37GrimsbøOdd-AndersFørde IL
DNS
38NedrelidPrebenHareid IL
DNS






Menn veteran 35-39 år


17 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1ViksundMartinFrydenbø00:38:2401:16:41
2HolsækerKennethVartdal TIL00:39:2501:19:46
3GimmestadHåvard
00:40:2901:21:10
4Brandt SlettebakkenKasperRadøy Løpeklubb00:41:5601:22:26
5FuglestegHåvardFanaråk IL00:41:3001:24:14
6BergmannHallvardTartanmandag00:41:5601:25:24
7RavnestadKristen ReikvamAlmenning Idrettslag00:42:1801:27:57
8RebbestadTerjeTartanmandag00:41:2001:28:34
9KvammenRaymondAlmenning Idrettslag00:46:1601:34:12
10Pardo RodríguezAndrés
00:45:1801:34:23
11SlåttenHåvardUP00:45:3801:34:48
12Ose ØstgaardMarius
00:48:0001:36:47
13SundeSvein IngeJølster IL00:47:2801:37:20
14Worren TvergrovDavid
00:48:0001:38:21
15DvergsdalRognaldVest politidistrikt00:51:3701:44:39
16KvernevikVegard
00:56:5901:49:33
17AlpSamiFIL AKS-7700:38:51DNF






Menn veteran 40-44 år


19 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1KvåleDanielTeam Intersport Sogndal00:39:2501:18:27
2KråkenesHilmarAlmenning Idrettslag00:39:2501:18:33
3VikKarl IdarSyvde IL00:39:2501:19:43
4NedrelidStianTartanmandag00:40:3701:21:30
5JohansenSverreAlvidra, IL - Friidrett00:41:3001:23:43
6FuglehaugFrodeTartanmandag00:42:2001:26:53
7SkårKai ArneØrsta IL00:41:4501:27:10
8StraumeThomas
00:45:3801:33:13
9LillelerRogerOrkanger IF - Friidrett00:46:3101:33:56
10WalnumHans JakobSogndal IL00:46:5401:37:09
11TrælnesFrode
00:49:0001:38:16
12GarforsOysteinNOREC00:49:3001:40:18
13BøeRoar
00:51:3701:44:31
14KlosterJarle
00:50:0001:45:37
15SmithNoel
01:01:1002:10:38
16Bertelsen-TangvikØyvindHalsa IL
DNS
17NybøTerjeBergsøy IL
DNS
18KråkenesHeroldTaskekrabben
DNS
19HovlandRunar TengelTambarskjelvar IL
DNS






Menn veteran 45-49 år


27 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1AskeSverre NesdalFjellhug Vereide IL00:37:3001:17:14
2SæthreNils RuneFramo BIL00:40:4301:21:40
3RiseJan EndreHareid IL00:40:3701:21:43
4WalakerPerFanaråk IL00:41:3001:24:14
5MaurenFrodeVelledalen IL - Friidrett00:41:3001:25:11
6BjørkhaugAndersFørde IL00:42:2001:25:21
7SkjølbergGisleBremanger Motbakkelag00:42:5301:26:01
8BergheimBerntSogndal IL00:42:5001:27:04
9BjørnestadPer IngeVelledalen IL - Friidrett00:40:5001:30:47
10Dahlgren HornnesAtle KristianFørde IL00:47:0001:35:02
11GrovJanFlorø00:47:5401:36:41
12LieAasmundOrkanger IF - Friidrett00:46:3101:36:43
13TjønnelandIdarGK00:47:2701:37:34
14BremnesArn-KjellFlorø Tog IF00:48:0001:38:18
15SkredeAtleFørde IL00:48:0001:39:58
16Stæger-BreisnesKristenEikefjord IL00:49:0001:41:36
17LeirdalBjørn
00:50:4001:42:29
18HauglandVidar
00:51:0001:42:52
19GrøndalHerman MyrenLærdal IL00:49:0001:43:42
20GåsværJo IngeGaular IL00:52:4901:44:49
21SellereiteMagne
00:54:5901:55:14
22RønnestadLars-PetterMoltustranda IL00:56:3001:56:03
23HaugenStianLoddefjord IL01:18:3202:49:47
24GaldIngolfBFG Bergen Løpeklubb
DNS
25BøyumPer OlavSyril IL
DNS
26KvarsvikRogerkondis
DNS
27NyheimFrank

DNS






Menn veteran 50-54 år


14 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1VassbotnBjørn Ole
00:40:3701:21:32
2IglandHåkonSvelgen T&IF00:42:4901:26:19
3ReigstadTruls
00:42:4001:27:02
4EkerhovdAsbjørnBremanger Motbakkelag00:44:1801:30:33
5FredriksenFridtjof
00:45:1601:32:50
6VebenstadØyvindTurvenner00:44:3001:33:20
7IndrebøØyvindFørde IL00:47:1001:35:37
8FloenFrodeRLK00:48:1001:36:25
9HoprekstadFrodeAure IL - Friidrett00:46:5401:36:39
10HansenHans MagnarFørde IL00:53:0801:45:29
11BuhaugLeif ErikJotun IL00:58:2002:01:37
12EikåsUlf-MagneStryn T og IL00:58:5002:02:50
13NylundSvenMolde Olymp - Friidrett
DNS
14BøeAlf PetterRindal IL
DNS






Menn veteran 55-59 år


6 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1SpilkerHendrik StorsteinNTNUI00:44:0001:29:56
2EideVidarFjellhug Vereide IL00:47:2701:35:39
3HjelleOsmundJølster IL00:49:0001:41:24
4AnderssonThomas
00:49:0001:41:40
5WefringTrondFlorø Tog IF00:51:0001:49:09
6JúlíussonPétur
00:55:3001:57:10






Menn veteran 60-64 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1TysseRune PettersenTeam intersport sogndal00:46:4001:35:31
2MelheimSveinMosjonskaren00:49:4001:44:03
3SellereiteBjørnSpjelkavik IL00:53:5001:48:35
4StendalEspen
01:07:2002:15:56






Menn veteran 65-69 år


2 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1JacobsenEgil
00:54:0001:49:40
2HaugenInge AsbjørnHornindal IL00:57:3001:59:14






Menn veteran 70-74 år


2 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1HansenOleNidelv IL00:55:4501:57:01
2HjermannHaraldSogndal IL00:57:3101:57:53







0 Kommentar

Nordstrandsløpet: Gunnar Andre Henden er i rute!

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 29. Sep 2020


Gunnar Andre Henden frå GFIL var suveren under årets Nordstrandsløp.  Han vann på tida  20:41  framfor Hilmar Kråkenes, Almenning il, 22:00.

 



Nordstrandsløpet, 2020
Resultatliste, klassevis


KlasseEtternavnFornavnKlubbTidPlassering
G 12-15SeljesetTorjeHornindal IL22,041
G 12-15FjellestadSindreFjellhug/Vereide IL24,092
G 12-15Ganc-PetersenAlexander MelinStårheim IL25,093






G 16-18FuglestrandTobiasSandane Turn og Idrettslag22,091
G 16-18StorsveenKarsten SvevadNordfjord Folkehøgskule29,012






J 12-15BorgundEraEid IL31,401
J 12-15EngesetIngunnFjellhug/Vereide IL32,372
J 12-15MyklandSofie R.STIL32,373






J 16-18KirkeeideMarenStryn T og IL26,351






KJ 19-22RødKristine MeinertNordfjord Folkehøgskule22,491
KJ 19-22HenningsenHeidi ElungNordfjord Folkehøgskule28,032
KJ 19-22RøynstrandJudithNordfjord Folkehøgskule28,203
KJ 19-22MørnerKathinkaNordfjord Folkehøgskule29,484
KJ 19-22SævoldHenriette SofieNordfjord Folkehøgskule30,205
KJ 19-22NetlandLiv RigmorNordfjord Folkehøgskule32,196
KJ 19-22EbbesenMay SiriNordfjord Folkehøgskule32,537
KJ 19-22PettersonEmilie BennoNordfjord Folkehøgskule33,228
KJ 19-22NaklingMiriamNordfjord Folkehøgskule33,339
KJ 19-22HoemNicole LauraineNordfjord Folkehøgskule33,4610
KJ 19-22LøtveitSara N.Nordfjord Folkehøgskule33,4611
KJ 19-22AarvikHannaNordfjord Folkehøgskule34,0112
KJ 19-22JustvikAnne M. Nordfjord Folkehøgskule34,4313
KJ 19-22TeigenVigdisNordfjord Folkehøgskule38,2614
KJ 19-22BårdsenLivaNordfjord FolkehøgskuleDNS
KJ 19-22JohnsonIngridNordfjord FolkehøgskuleDNS
KJ 19-22TraaEmmaNordfjord FolkehøgskuleDNS






KV 50-54HaugsetGry MagrittJølster IL27,351






MJ 19-22KjetilstadAndreasNordfjord Folkehøgskule23,051
MJ 19-22StørenOscarNordfjord Folkehøgskule25,132
MJ 19-22MikalsenKristianNordfjord Folkehøgskule25,223
MJ 19-22GrevskottArne MariusNordfjord Folkehøgskule25,334
MJ 19-22SkjærsethSondreNordfjord Folkehøgskule25,355
MJ 19-22ToftSimonNordfjord Folkehøgskule25,366
MJ 19-22StordalSjurNordfjord Folkehøgskule25,407
MJ 19-22BergerOlavNordfjord Folkehøgskule25,558
MJ 19-22MosevollEliasNordfjord Folkehøgskule26,349
MJ 19-22NesjeEivindNordfjord Folkehøgskule26,3410
MJ 19-22ReiersenOscarNordfjord Folkehøgskule27,1211
MJ 19-22JonssonIsacNordfjord Folkehøgskule27,1312
MJ 19-22LilleaasHogne StokkeNordfjord Folkehøgskule27,2213
MJ 19-22BrautasetSivertNordfjord Folkehøgskule28,0414
MJ 19-22SværenOleNordfjord Folkehøgskule29,1615
MJ 19-22SivertsenTrygveNordfjord Folkehøgskule29,3116
MJ 19-22KviaJohannes N.Nordfjord Folkehøgskule31,0917
MJ 19-22GiljaAndersNordfjord Folkehøgskule34,2318
MJ 19-22TunheimMartinNordfjord Folkehøgskule37,2819
MJ 19-22SpigsetØystein PleymNordfjord Folkehøgskule38,2520
MJ 19-22BrædsjømoenLeif JørgenNordfjord FolkehøgskuleDNS
MJ 19-22LillebakkenEirikNordfjord FolkehøgskuleDNS
MJ 19-22LindefjeldToreNordfjord FolkehøgskuleDNS
MJ 19-22NeerlandSimonNordfjord FolkehøgskuleDNS
MJ 19-22RomedalKristianNordfjord FolkehøgskuleDNS
MJ 19-22TukkensæterEivindNordfjord FolkehøgskuleDNS






MSHendenGunnar AndréGloppen Friidrettslag20,411
MSHellerudErik Brådd25,042
MSMundalNicolayGloppen FIL25,533
MSSildenErikAlmenning Idrettslag27,034






MV 40-44KråkenesHilmarAlmenning Idrettslag22,001






MV 45-49VedelerMarcusEid IL29,461






MV 50-54EikåsUlf-MagneStryn T og IL31,191






MV 55-59ØygardKjellJølster IL24,451
MV 55-59EideVidarFjellhug/Vereide IL26,332






MV 60-54HolvikEgilGloppen FIL26,051
MV 60-64SolheimsnesJohnnyJølster IL28,482






MV 65-69HaugenInge AsbjørnHornindal IL32,441






MV 70-74BruunIvarGloppen Friidrettslag32,381

0 Kommentar

Startliste Gloppen Halvmaraton

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 28. Sep 2020

Då kan vi presentere ei påmeldingsliste for Gloppen Halvmaraton.  Den er forhåpentlegvis rett med omsyn til namn, kjønn, oppgjevne bestetider/forventa tider, og startnummera er basert på desse tidene.

Covid-19-reglementet ha to viktige punkt som vi må ta omsyn til ved startnummertildeling:  Maks 25 i kvart heat, og dei beste skal starte først, deretter i stigande bestetid-rekkefølgje.  

Merk at dei med startnr frå 1 - 25, startar kl 13.00, som er ein time før resten.

Startlista finn du her: Startliste nett deltakarar.xlsx

Vi har enno ikkje påført klassane i lista, det er eit manuelt arbeid, som tek litt tid. Men det kjem, det også!

Lista her vil ikkje bli korrigert med deltakarar som melder seg av.  Slike korrigeringar blir gjort på listene som vert hengt opp ved startområdet.

(foto: Svein Hjelmeset)


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline