Starttidspunkt

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 30. Sep 2021

Sjølv om starttidene er opplyst om både i innbydinga og på andre måtar, har vi fått spørsmål om dette. Dei er slik:

Gloppen Halvmaraton - starttidspunkt:


KL 13:00:  Start for dei som brukar +- 2 timar

KL 14:00:  Start hovudfeltet

KL 16:00:  Premiering




0 Kommentar

Gloppen Halvmaraton 2021: Startliste

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 29. Sep 2021


Startlista for Gloppen Halvmaraton på laurdag:


 

StartnrKlasseEtternavnFornavnKlubbF.år
23K jrBerglihnMariaDale IL2004
3K senKvåle SandenSiv
1989
8K senAurlien HoaasIngrid
1990
10K senJacobsenMari AnnEid IL1988
15K senHaugeTrude
1988
20K senBirkelandIngrid Svortevik
1995
25K senKveaneMarita
1988
6KV35-39PapierskaAgnieszka
1982
12KV35-39BergheimRenateBreimsbygda IL1984
17KV40-44SægrovMay-BrittSandane Turn og Idrettslag1980
19KV40-44HansenKristine GustavsenSPENST Gloppen1981
4KV45-49HeggenesSiri RingheimSyril IL1972
26KV45-49LeiteVenche VartdalTeam Joggis1976
13KV50-55BergheimKarianneSogndal IL1971
2KV60-64UlvesæterTorhild
1961
22MV35-39LeiteLevi-AndréTartanmandag1986
1MV45-49HaugenStianAlvidra, IL - Friidrett1975
11MV45-49VedelerMarcusEid IL1975
18MV45-49VereideVegardSogndal IL1972
9MV50-54EikåsUlf-MagneStryn T og IL1967
16MV50-54SteinnesRogerIndre Steinnes villsaulag1969
24MV50-54BuhaugLeif ErikSportsmanden1968
21MV55-59JúlíussonPétur
1964
5MV65-69HaugenInge AsbjørnHornindal IL1953
7MV70-74FagerlundKjellHasundgot IL1949
14MV70-74HansenOleNidelv IL1948






177K senBøeAnja
1992
214K senHalvågRagnhild
1992
190K senKulenSilje
1992
182K senS. ChristiansenVilde
1995
151K senAasen KvalheimEirinAlmenning Idrettslag1992
176KV35-39AndenesLiv JorunFjellug/Vereide IL1985
193KV35-39EngesæterLisbethAlmenning Idrettslag1983
178KV40-44GundersenRagnhildSandane Turn og Idrettslag1979
180KV40-44HusøyMonica ThorsenBergsøy IL1980
184KV40-44SvidalIreneSandane Turn og Idrettslag1980
159KV45-49HauglandManuelaAsk Friidrett1976
173KV45-49NesheimMayVelledalen IL - Friidrett1975
179KV50-55HoffSiv Grethe BergeBergsøy IL1970
156M jrNakkenSivert MosbyVelledalen IL - Friidrett2003
157M jrNakkenAndreas MosbyVelledalen IL - Friidrett2003
115M jrNesgårdMathiasFjellug/Vereide IL2004
119M senAyebazibweRonaldGloppen Friidrettslag1993
158M senBirkelandTom AndreNaustdal Ultras1988
133M senBjørgeHallvardDeloitte BIL1989
120M senBrandsæterTorbjørn
1988
138M senFurnesYngveHaugen IL1989
101M senHaugSjurTartanmandag1993
140M senHeltneOle-ChristianTartanmandag1989
113M senKnutsenMads
1990
211M senKråkenesAndersTeam Kråkenes1990
147M senLemmingJesper
1990
201M senLindgrenBenjamin
1988
170M senLongvaSimenSyril IL1989
132M senNedrelidPrebenKaldholen Maratonlag1990
203M senNordsethMarius
1994
204M senOrlienOle-MagnusTartanmandag1991
205M senOrtenArneØrsta IL1994
128M senSandvikHåvard MorkTartanmandag1990
164M senSavlandAndersNaustdal Ultras1988
155M senSildenEirikMåløy IL1987
166M senSkaalerudJonas LillemoenJM Norway1988
215M senSolheimØyvind Kirketeig
1987
150M senStuhaugSteffenTambarskjelvar il - sykkel og triatlon1990
131M senSøvikMariusTartanmandag1988
209M senThomsenJonNaustdal Ultras1988
125M senVonenTorsteinTambarskjelvar,IL1989
107M senØvrebøStian LøkkeKaupanger IL1989
185M senAaseJon OlavGaular IL1992
127M senAasen KvalheimSigmundMåløy IL1997
108MV35-39BergmannHallvard YksnøyTartanmandag1983
192MV35-39DvergsdalRognaldVest PD1983
112MV35-39GimmestadHåvardSandane Turn og Idrettslag1984
197MV35-39HallerakerKristofferVest Pd.1985
118MV35-39HoggenSverreØrsta IL1986
145MV35-39KlingenbergAndréNaustdal Ultras1984
146MV35-39KråkenesSteffen André
1986
163MV35-39KvammenRaymond
1983
200MV35-39LauritzenStian
1983
124MV35-39RebbestadTerjeTartanmandag1984
149MV35-39SellevoldØysteinFørde IL1984
167MV35-39SlåttenHåvardJølster IL1983
183MV35-39StridMorten
1982
171MV35-39SundeSvein IngeJølster IL1984
174MV35-39SøvikEirikHøgskulen i Volda1984
208MV35-39TefreArnt EgilNaustdal Ultras1983
212MV35-39TefreGeir H
1985
169MV35-39TvergrovDavidTartanmandag1984
126MV35-39ØstgaardMariusTartanmandag1984
117MV40-44FuglehaugFrodeTartanmandag1977
102MV40-44HaugsbøAndréGaular IL1979
141MV40-44HermansenTrygveKjells Angels1978
109MV40-44HolsækerKennethTartanmandag1981
189MV40-44HovlandRunar TengelTambarskjelvar,IL1977
153MV40-44HusøyPål-OveBergsøy IL1981
104MV40-44KråkenesHilmarAlmenning Idrettslag1978
105MV40-44KvåleDanielSogndal IL1980
114MV40-44NedrelidStianTartanmandag1978
148MV40-44NybøTerjeBergsøy IL1977
206MV40-44SkartveitHelge IversenMåløy IL1980
160MV40-44SundeKarsten KarlsenGaular IL1980
116MV40-44VenøyRuneEid IL1977
172MV40-44WalnumHans JakobSogndal IL1978
103MV45-49AskeSverre NesdalFjellug/Vereide IL1974
129MV45-49BergheimBerntSogndal IL1972
111MV45-49BjørkhaugAndersFørde IL1975
139MV45-49GrovJanFlorø Tog IF1973
196MV45-49GrøndalHerman MyrenLærdal IL1974
210MV45-49HauglandVidar
1973
198MV45-49HellebustHenning A.Jølster IL1972
161MV45-49HornnesAtle Kristian DahlgrenFørde IL1973
123MV45-49MaurenFrodeVelledalen IL - Friidrett1973
186MV45-49NesheimOlaVelledalen IL - Friidrett1975
165MV45-49SkredeAtleFørde IL1973
168MV45-49TrælnesFrode
1976
154MV45-49ØenOleFørde CK1973
213MV50-54AustegardÅgeAure IL - Friidrett1970
121MV50-54BjørnestadPer IngeVelledalen IL - Friidrett1971
134MV50-54BøeAlf PetterVelledalen IL - Friidrett1967
135MV50-54EithunArneSogndal IL1971
136MV50-54EkerhovdAsbjørnBremangermotbakkelag1967
195MV50-54GottebergOdd ArildMåløy IL - Friidrett1970
188MV50-54HansenHans MagnarFørde IL1969
143MV50-54HoprekstadFrodeVelledalen IL - Friidrett1967
144MV50-54IglandHåkonSvelgen T&IF1970
181MV50-54KlakeggHallvardJølster IL1971
175MV50-54LeirdalBjørnFørde IL1971
122MV50-54LotheJørnGloppen Friidrettslag1968
106MV50-54NylundSvenMolde Olymp - Friidrett1969
207MV50-54Stæger-BreisnesKristenEikefjord IL1971
110MV50-54VassbotnBjørn OleTartanmandag1967
152MV50-54ØvrebøOdd MartinMåløy IL1967
191MV55-59AnderssonThomasGursken il1964
130MV55-59BruneBjørn ArveVelledalen IL - Friidrett1964
137MV55-59FredriksenFridtjofVelledalen IL - Friidrett1966
162MV55-59JohansenAsleLarsnes IL1965
187MV55-59NakkenSvein ArneVelledalen IL - Friidrett1966
199MV60-64HjelmelandPer AtleEid IL1959
194MV65-69EngesæterGeirTeam Engesæter1953
202MV65-69MelheimSveinTrimkara1956
142MV70-74HjertvikKolbjørnKårvåg IL1951







0 Kommentar

Håvard var best på Nordstrandsløpet

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 26. Sep 2021

Folksomt på startstreken då Nordstrandsløpet gjekk i ettermiddag.  I alt 55 deltakarar var påmelde.


No er resultata klare for Nordstrandsløpet:

Nordstrandsløpet 2021 Resultat.xlsx

Eller denne:  Resultatliste Nordstrandsløpet 2021 II.xlsx


0 Kommentar

Påmelde til Gloppen Halvmaraton 2. oktober

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 26. Sep 2021


Liste over påmelde ei veke før GH..  Påmeldinga ligg open til i kveld,søndag, som er siste frist.

I alt har 136 meldt seg på, noko vi som arrangør synest er veldig bra, sidan det same helga er NM terrengløp i Bergen.  Neste år arrangerer vi NM halvmaraton, då blir det truleg over 200 løparar langs FV615 på tilsvarande helg i oktober!

 


EtternavnFornavnKretsKlubbKjønnFødselsårAlder
K jrBerglihnMariaSogn og FjordaneDale ILKvinne200417








K senS. ChristiansenVilde

Kvinne199526

BirkelandIngrid Svortevik

Kvinne199526

KulenSilje

Kvinne199229

BøeAnja

Kvinne199229

Aasen KvalheimEirinSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagKvinne199229

HalvågRagnhild

Kvinne199229

Aurlien HoaasIngrid

Kvinne199031

Kvåle SandenSiv

Kvinne198932

KveaneMarita

Kvinne198833

JacobsenMari AnnSogn og FjordaneEid ILKvinne198833

HaugeTrude

Kvinne198833








K35-39AndenesLiv JorunSogn og FjordaneFjellug/Vereide ILKvinne198536

BergheimRenateSogn og FjordaneBreimsbygda ILKvinne198437

EngesæterLisbethSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagKvinne198338

PapierskaAgnieszka

Kvinne198239








K40-44HansenKristine Gustavsen
SPENST GloppenKvinne198140

SægrovMay-BrittSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne198041

HusøyMonica ThorsenMøre og RomsdalBergsøy ILKvinne198041

SvidalIreneSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne198041

GundersenRagnhildSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne197942








K45-49LeiteVenche Vartdal
Team JoggisKvinne197645

HauglandManuelaHordalandAsk FriidrettKvinne197645

NesheimMayMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettKvinne197546

HeggenesSiri RingheimSogn og FjordaneSyril ILKvinne197249








K50-54BergheimKarianneSogn og FjordaneSogndal ILKvinne197150

HoffSiv Grethe BergeMøre og RomsdalBergsøy ILKvinne197051








K60-64UlvesæterTorhild

Kvinne196160
















M jrNesgårdMathiasSogn og FjordaneFjellug/Vereide ILMann200417

NakkenSivert MosbyMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann200318

NakkenAndreas MosbyMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann200318








M senAasen KvalheimSigmundSogn og FjordaneMåløy ILMann199724

NordsethMarius

Mann199427

OrtenArneMøre og RomsdalØrsta ILMann199427

AyebazibweRonaldSogn og FjordaneGloppen FriidrettslagMann199328

HaugSjur
TartanmandagMann199328

AaseJon OlavSogn og FjordaneGaular ILMann199229

OrlienOle-Magnus
TartanmandagMann199130

LemmingJesper

Mann199031

KråkenesAnders
Team KråkenesMann199031

SandvikHåvard Mork
TartanmandagMann199031

KnutsenMads

Mann199031

NedrelidPreben
Kaldholen MaratonlagMann199031

StuhaugSteffen
Tambarskjelvar il - sykkel og triatlonMann199031

HeltneOle-Christian
TartanmandagMann198932

LongvaSimenSogn og FjordaneSyril ILMann198932

BjørgeHallvard
Deloitte BILMann198932

FurnesYngveSogn og FjordaneHaugen ILMann198932

ØvrebøStian LøkkeSogn og FjordaneKaupanger ILMann198932

VonenTorsteinSogn og FjordaneTambarskjelvar,ILMann198932

BrandsæterTorbjørn

Mann198833

SavlandAnders
Naustdal UltrasMann198833

BirkelandTom Andre
Naustdal UltrasMann198833

ThomsenJon
Naustdal UltrasMann198833

SøvikMarius
TartanmandagMann198833

SkaalerudJonas Lillemoen
JM NorwayMann198833

LindgrenBenjamin

Mann198833

SildenEirikSogn og FjordaneMåløy ILMann198734

SolheimØyvind Kirketeig

Mann198734








M35-39HoggenSverreMøre og RomsdalØrsta ILMann198635

LeiteLevi-André
TartanmandagMann198635

KråkenesSteffen André

Mann198635

HallerakerKristoffer
Vest Pd.Mann198536

SøvikEirik
Høgskulen i VoldaMann198437

KlingenbergAndré
Naustdal UltrasMann198437

ØstgaardMarius
TartanmandagMann198437

SundeSvein IngeSogn og FjordaneJølster ILMann198437

SellevoldØysteinSogn og FjordaneFørde ILMann198437

TvergrovDavid
TartanmandagMann198437

GimmestadHåvardSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagMann198437

BergmannHallvard Yksnøy
TartanmandagMann198338

SlåttenHåvardSogn og FjordaneJølster ILMann198338

TefreArnt Egil
Naustdal UltrasMann198338

DvergsdalRognald
Vest PDMann198338

KvammenRaymond

Mann198338

LauritzenStian

Mann198338

StridMorten

Mann198239








M40-44HusøyPål-OveMøre og RomsdalBergsøy ILMann198140

HolsækerKenneth
TartanmandagMann198140

KvåleDanielSogn og FjordaneSogndal ILMann198041

SkartveitHelge IversenSogn og FjordaneMåløy ILMann198041

SundeKarsten KarlsenSogn og FjordaneGaular ILMann198041

HaugsbøAndréSogn og FjordaneGaular ILMann197942

NedrelidStian
TartanmandagMann197843

HermansenTrygve
Kjells AngelsMann197843

KråkenesHilmarSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagMann197843

WalnumHans JakobSogn og FjordaneSogndal ILMann197843

NybøTerjeMøre og RomsdalBergsøy ILMann197744

VenøyRuneSogn og FjordaneEid ILMann197744

HovlandRunar TengelSogn og FjordaneTambarskjelvar,ILMann197744

FuglehaugFrode
TartanmandagMann197744








M45-49TrælnesFrode

Mann197645

HaugenStianHordalandAlvidra, IL - FriidrettMann197546

NesheimOlaMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann197546

VedelerMarcusSogn og FjordaneEid ILMann197546

BjørkhaugAndersSogn og FjordaneFørde ILMann197546

AskeSverre NesdalSogn og FjordaneFjellug/Vereide ILMann197447

GrøndalHerman MyrenSogn og FjordaneLærdal ILMann197447

GrovJanSogn og FjordaneFlorø Tog IFMann197348

SkredeAtleSogn og FjordaneFørde ILMann197348

ØenOle
Førde CKMann197348

MaurenFrodeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann197348

HauglandVidar

Mann197348

HornnesAtle Kristian DahlgrenSogn og FjordaneFørde ILMann197348

HellebustHenning A.Sogn og FjordaneJølster ILMann197249

VereideVegardSogn og FjordaneSogndal ILMann197249

BergheimBerntSogn og FjordaneSogndal ILMann197249








M50-54Stæger-BreisnesKristenSogn og FjordaneEikefjord ILMann197150

KlakeggHallvardSogn og FjordaneJølster ILMann197150

BjørnestadPer IngeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann197150

EithunArneSogn og FjordaneSogndal ILMann197150

LeirdalBjørnSogn og FjordaneFørde ILMann197150

GottebergOdd ArildSogn og FjordaneMåløy IL - FriidrettMann197051

AustegardÅgeMøre og RomsdalAure IL - FriidrettMann197051

IglandHåkonSogn og FjordaneSvelgen T&IFMann197051

SteinnesRoger
Indre Steinnes villsaulagMann196952

NylundSvenMøre og RomsdalMolde Olymp - FriidrettMann196952

LotheJørnSogn og FjordaneGloppen FriidrettslagMann196853

BuhaugLeif Erik
SportsmandenMann196853

ØvrebøOdd MartinSogn og FjordaneMåløy ILMann196754

VassbotnBjørn Ole
TartanmandagMann196754

BøeAlf PetterMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann196754

HoprekstadFrodeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann196754

EikåsUlf-MagneSogn og FjordaneStryn T og ILMann196754








M55-59NakkenSvein ArneMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann196655

FredriksenFridtjofMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann196655

JohansenAsleMøre og RomsdalLarsnes ILMann196556

BruneBjørn ArveMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann196457

AnderssonThomas
Gursken ilMann196457

JúlíussonPétur

Mann196457








M60-64HjelmelandPer AtleSogn og FjordaneEid ILMann195962








M65-69MelheimSvein
TrimkaraMann195665

EngesæterGeir
Team EngesæterMann195368

HaugenInge AsbjørnSogn og FjordaneHornindal ILMann195368








M70-74FagerlundKjell
Hasundgot ILMann194972

HansenOleTrøndelagNidelv ILMann194873









0 Kommentar

Siste Gloppe-Trim 2021

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 23. Sep 2021

Vetle Roth-Andenæs pustar ut etter 2-kilometeren i Bukta

 

EtternamnFornamn Tid
AaBertine x 
ApalsetMarit x 
AyebazibweRonald 13,52
BakkelidAnne Kristin x 
BakkelidHeidi x 
BakkelidLukas Verlo x 
DjupvikMari Sægrov9,59
DjupvikMarkus Sægrov17,16
DjupvikRoger Aax
EideVidar16,29
ElvebakkDim S x 
ElvebakkMarion x 
EngelstadInger Lise x 
EngelstadIvar x 
FløtreLisbet Minge x 
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Vikenx
GjengedalAsbjørn x 
GjengedalMarie x 
GjengedalOlaug Bakke x 
GustafsonLill x 
HellerudØysteinx
HolmeBritt x 
HåheimMarix
LangeteigJennyx
LotheJørn 15,12
LotheSteinar x 
LundarUna Ingeborg Gaasemyr x 
MardalAase Karin x 
MyklandAnita x 
MyklandArne x 
MyklandSofie Ravnestad x 
NetlandAud Karin x 
NyhammerMargit x 
PedersenBjørnar x 
RausetElfridx
RosetBirgit Hjelle x
RosetJan Erik x 
RosetNils Ove x 
RosetÅshild  x 
Roth-AndenæsHegex
Roth-AndenæsVetle9,54
RyssdalRandi x 
SandeKjell   x 
SvalheimAurorax
SvidalIrene 15,48
SægrovMay-Britt18,42
Sægrov-ØygardHeidi 17,42
TveitMerete x 
Tystad Else x 
YtredalKari x 
ØygardTuva Sægrov21,07
ØygardUlrik Sægrov  21,14

0 Kommentar

Nordstrandsløpet neste søndag (26/9)

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 17. Sep 2021

Nordstrandsløpet

 

Fjellhug/Vereide inviterer til Nordstrandsløpet

Søndag 26. september 2021 kl 16.00.

Start og innkomst ved Nordfjord Folkehøgskule, garderobar på Folkehøgskulen.

Løypa er 6,7 km på ein flat /småkupert veg med oljegrus. Ein spring frå Folkehøgskulen, på øvre vegen inn til Hauge, og tilbake.

Påmelding:  Deltager - Nordstrandløpet (friidrett.no)

Trimklasse utan tidtaking startar frå kl 15.00 – 15.30.  Konkurranseklassen startar kl 16.00.

Klasseinndeling: 12-15, 16-18, 19-22, 23-34, + vanlege veteranklassar.

Startpengar:  Trimklassen kr. 50 for vaksne, kr. 30 for born under 15 år, og famile (foreldre/born) kr. 90,-

Konkurranseklassen kr. 100,- + evt. eingongslisens kr. 20,- for dei som ikkje har årslisens.

Kontaktpersonar:  Dagfinn Nyhammer mobil 41 22 79 68 eller  Lars Anders Hoel, tlf. 907 23 291 



0 Kommentar

Nest siste Gloppe-Trim for i år

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 15. Sep 2021

 

Ikkje så mange på Gloppe-trimmen i kveld, men her er lista. Sægrov/Øygard held koken, og vart også vinnarar av kveldens flax-lodd


AaBertine x 
AlmeKristian  x 
ApalsetMarit x 
BirkelandHelga x 
DjupvikMarkus Sægrov17,06
ElvebakkLise x 
EngelstadInger Lise x 
EngelstadIvar x 
FløtreLisbet Minge x 
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Vikenx
GjengedalAsbjørn x 
GjengedalOlaug Bakke x 
GustafsonLill x 
HellerudØysteinx
HolmeBritt x 
HumbersetSindre17,59
HåheimMarix
LangeteigJennyx
LotheSteinar x 
LundarUna Ingeborg Gaasemyr x 
MardalAase Karin x 
MyklandAnita x 
NetlandAud Karin x 
NyhammerMargit x 
RaknesBaard15,06
RausetElfridx
RosetBirgit Hjelle x
RosetJan Erik 17,02
RosetNils Ove x 
RosetÅshild  x 
RyssdalRandi x 
SamestadAnders x 
SandeKjell   x 
SvalheimAurora17,45
Sægrov-ØygardHeidi 20,52
SørebøGerd x 
SøreideAstrid x 
SøreideKari Elinx
Tystad Else x 
ØygardTuva Sægrov20,12
ØygardUlrik Sægrov  20,52



0 Kommentar

Premiering - Bedriftene er med

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 13. Sep 2021

Eit arrangement som Gloppen Halvmaraton må også ha premiering.  Den blir litt som den har vore dei åra vi har arrangert: Ein premie til alle klassevinnarane (kortreist produkt frå Påldtun m/fl) og diverse premiar som butikkane i Gloppen har gjeve oss. Desse blir trekte på tilfeldig på startnummer.

I dag har vi vore ein runde, og alle du ser i biletet over er sporty, og stiller opp.  Enno ønskjer vi nokre fleire premiar, så andre butikkar/bedrifter må gjerne ta kontakt, så skal logoen deira kome på trykk på heimesida vår og på Facebook!

Vi har alltid rosa næringslivet i Gloppen for å støtte idretten, slik også denne gongen.  Til gjengjeld bør vi støtte dei med lokal handel.  Det er VINN - VINN!


0 Kommentar

Gloppen Halvmaraton: 99 så langt

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 12. Sep 2021

                                     Jentegjeng frå Sandane som i 2020 fullførte GH i flott stil!

 

Alder EtternavnFornavnKretsKlubbKjønn
26S. ChristiansenVilde

Kvinne
26BirkelandIngrid Svortevik

Kvinne
29BøeAnja

Kvinne
29Aasen KvalheimEirinSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagKvinne
29HalvågRagnhild

Kvinne
31Aurlien HoaasIngrid

Kvinne
32Kvåle SandenSiv

Kvinne
33HaugeTrude

Kvinne






36AndenesLiv JorunSogn og FjordaneFjellug/Vereide ILKvinne
37BergheimRenateSogn og FjordaneBreimsbygda ILKvinne
38EngesæterLisbethSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagKvinne






40HansenKristine Gustavsen
SPENST GloppenKvinne
41SvidalIreneSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne
42GundersenRagnhildSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne






45HauglandManuelaHordalandAsk FriidrettKvinne
45LeiteVenche Vartdal
Team JoggisKvinne
46NesheimMayMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettKvinne
49HeggenesSiri RingheimSogn og FjordaneSyril ILKvinne






50BergheimKarianneSogn og FjordaneSogndal ILKvinne






60UlvesæterTorhild

Kvinne












17NesgårdMathiasSogn og FjordaneFjellug/Vereide ILMann
18NakkenAndreas MosbyMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann
18NakkenSivert MosbyMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann






24Aasen KvalheimSigmundSogn og FjordaneMåløy ILMann
27NordsethMarius

Mann
27OrtenArneMøre og RomsdalØrsta ILMann
29AaseJon OlavSogn og FjordaneGaular ILMann
30OrlienOle-Magnus
TartanmandagMann
31StuhaugSteffen
Tambarskjelvar il - sykkel og triatlonMann
31KnutsenMads

Mann
31SandvikHåvard Mork
TartanmandagMann
31NedrelidPreben
Kaldholen MaratonlagMann
32OlsenØyvind

Mann
32BjørgeHallvard
Deloitte BILMann
32FurnesYngveSogn og FjordaneHaugen ILMann
32HeltneOle-Christian
TartanmandagMann
32LongvaSimenSogn og FjordaneSyril ILMann
32VonenTorsteinSogn og FjordaneTambarskjelvar,ILMann
32ØvrebøStian LøkkeSogn og FjordaneKaupanger ILMann
33SavlandAnders
Naustdal UltrasMann
33LindgrenBenjamin

Mann
33BirkelandTom Andre
Naustdal UltrasMann
33SkaalerudJonas Lillemoen
JM NorwayMann
33ThomsenJon
Naustdal UltrasMann
33SøvikMarius
TartanmandagMann
99SildenEirikSogn og FjordaneMåløy ILMann
34SolheimØyvind Kirketeig

Mann






35KråkenesSteffen André

Mann
35LeiteLevi-André
TartanmandagMann
36HallerakerKristoffer
Vest Pd.Mann
37KlingenbergAndré
Naustdal UltrasMann
37SellevoldØysteinSogn og FjordaneFørde ILMann
37TvergrovDavid
TartanmandagMann
37SundeSvein IngeSogn og FjordaneJølster ILMann
37GimmestadHåvardSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagMann
37ØstgaardMarius
TartanmandagMann
38LauritzenStian

Mann
38TefreArnt Egil
Naustdal UltrasMann
38KvammenRaymond

Mann
38SlåttenHåvardSogn og FjordaneJølster ILMann
38DvergsdalRognald
Vest PDMann
39StridMorten

Mann






40HolsækerKenneth
TartanmandagMann
41SundeKarsten KarlsenSogn og FjordaneGaular ILMann
41SkartveitHelge IversenSogn og FjordaneMåløy ILMann
41KvåleDanielSogn og FjordaneSogndal ILMann
42KleppeKristian

Mann
42HaugsbøAndréSogn og FjordaneGaular ILMann
43WalnumHans JakobSogn og FjordaneSogndal ILMann
43HermansenTrygve
Kjells AngelsMann
43KråkenesHilmarSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagMann
43KråkenesHilmarSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagMann
44FuglehaugFrode
TartanmandagMann






46BjørkhaugAndersSogn og FjordaneFørde ILMann
47GrøndalHerman MyrenSogn og FjordaneLærdal ILMann
48ØenOle
Førde CKMann
48HornnesAtle Kristian DahlgrenSogn og FjordaneFørde ILMann
48HauglandVidar

Mann
48MaurenFrodeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann
49BergheimBerntSogn og FjordaneSogndal ILMann






50LeirdalBjørnSogn og FjordaneFørde ILMann
51AustegardÅgeMøre og RomsdalAure IL - FriidrettMann
51IglandHåkonSogn og FjordaneSvelgen T&IFMann
52NylundSvenMøre og RomsdalMolde Olymp - FriidrettMann
53BuhaugLeif Erik
SportsmandenMann
53LotheJørnSogn og FjordaneGloppen FriidrettslagMann
54HoprekstadFrodeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann
54BøeAlf PetterMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann
54EikåsUlf-MagneSogn og FjordaneStryn T og ILMann






55FredriksenFridtjofMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann
57KalandJan ErikMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann
57JúlíussonPétur

Mann
57AnderssonThomas
Gursken ilMann






62HjelmelandPer AtleSogn og FjordaneEid ILMann






65MelheimSvein
TrimkaraMann
68EngesæterGeir
Team EngesæterMann
68HaugenInge AsbjørnSogn og FjordaneHornindal ILMann






72FagerlundKjell
Hasundgot ILMann






73HansenOleTrøndelagNidelv ILMann

0 Kommentar

52 på Gloppe-Trim i går

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 9. Sep 2021



  
Raske ungdomar på Gloppe-Trimmen. Tobias Fuglestrand sette ny pers på 4-kilometeren med 13,01. Han og Håvard Klakegg hadde lik tid frå før (13,13), så no er det tid for revansjeoppgjer, Håvard!

Aurora, Mari og Markus er også faste løparar i Gloppe-Trimmen.
Vinnar av kveldens flaxlodd, var Lucas på 2 år, frå Vereide.

 

AlmeKristian  x 
ApalsetMarit x 
AskeRuth x 
BakkelidAnne Kristin x 
BakkelidHeidi x 
BakkelidLukas Verlo x 
BirkelandHelga x 
DjupvikMari Sægrov10,59
DjupvikMarkus Sægrov17,27
DragesetMaryx
EideVidar16,46
EikenesElise M x 
ElvebakkDim S x 
ElvebakkLise x 
ElvebakkMarion x 
EngelstadInger Lise x 
EngelstadIvar x 
FløtreLisbet Minge x 
FuglestrandTobias13,01
FureMagnix
GautefallÅsne Vikenx
GjengedalAsbjørn x 
GjengedalMarie x 
GjengedalOlaug Bakke x 
GustafsonLill x 
HellerudØysteinx
HolmeBritt x 
HumbersetSindre18,27
LangeteigJennyx
LotheSteinar x 
LundarUna Ingeborg Gaasemyr x 
MardalAase Karin x 
MyklandAnita x 
NetlandAud Karin x 
NyhammerMargit x 
PedersenBjørnar x 
ReedBjørgx
RosetBirgit Hjelle x
RosetNils Ove x 
RosetÅshild  x 
RyggMajken Gøranson x 
RyssdalRandi x 
RådArild x 
SamestadAnders x 
SandeKjell   x 
SvalheimAurora18,22
SægrovMay-Brittx
SørebøGerd x 
SøreideAstrid x 
SøreideKari Elinx
Tystad Else x 
AaBertine x 

0 Kommentar

Gloppe-Trimmen med 48 denne veka

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 2. Sep 2021

 


Gloppe-Trimmen hadde 48 på startlista denne veka.  Vekas gåvepremie var flax-lodd, og den heldige vinnar var Marius Sægrov Djupvik (t.h).  Han og Filip Fuglestrand sprang også den lange løypa, og fekk fine tider, med 17,23 og 17,44

EtternamnFornamn Tid 
AlmenningEina Marie x 
AlmenningOddvar x 
ApalsetMarit x 
AskeHarald x 
BakkelidAnne Kristin x 
BakkelidHeidi x 
BirkelandHelga x 
BrekkeAase  x
DjupvikMarkus Sægrov17,23
EideVidar16,48
ElvebakkDim S x 
ElvebakkLise x 
ElvebakkMarion x 
EngelstadInger Lise x 
EngelstadIvar x 
FløtreLisbet Minge x 
FuglestrandFilip17,44
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Vikenx
GjengedalAsbjørn x 
GjengedalOlaug Bakke x 
GustafsonLill x 
HellerudØysteinx
HolmeBritt x 
HåheimMarix
LangeteigJennyx
LotheJørn             15,26
LundarUna Ingeborg Gaasemyr x 
MardalAase Karin x 
MyklandAnita x 
NetlandAud Karin x 
NyhammerMargit x 
PedersenBjørnar x 
RausetElfridx
RosetBirgit Hjelle x
RosetNils Ove x 
RosetÅshild  x 
RyssdalRandi x 
SandeKjell   x 
SandnesInger x 
SørebøGerd x 
SøreideAstrid x 
SøreideKari Elinx
Tystad Else x 
VengenKari Eikenæs x 
VengenSigurd x 
YtredalKari x 
AaBertine x 



0 Kommentar

BLI MED!

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 2. Sep 2021


Friidrettsgruppa, saman med hovudlaget, inviterer alle frå 9 - 14  å vere med på friidrett på Byrkjelo 3 torsdagar.  Dette er ei vidareføring av opplegget ein hadde i vinter på Kleivane, då med ski.


Det vert sett opp gratis buss frå Firda Billag, som går kl 17.00. Retur frå Byrkjelo kl 19.00.  


Vi ser gjerne at vi får nokre foreldre med.  Dette blir tre kjekke kveldar, der ein har det sosialt (med litt å bite i..), ein får lært litt om dei ulike friidrettsøvingane, osv.  Kanskje her er tips også for dei vaksne?



0 Kommentar

Covidreglement oppdatert 12/8-21

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 1. Sep 2021


Gloppen Halvmaraton: Pr. i dag gjeld følgjande covid-reglement for mosjonsløp: Koronareglement pr 12. august 2021.docx

Vi håpar det blir endringar innan 2. oktober, slik at vi kan ha fellesstart, i staden for grupper på max 40 i kvart heat.



0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline