Påmelde pr. laurdag kveld

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 24. Jun 2017


Då er vi klar med endeleg liste over førehandspåmelde. Desse finn du nedanfor.

På løpsdagen tek vi påmeldingar fram til kl 11.00 - IKKJE UTOVER DET TIDSPUNKTET!

Første start er kl 11.30 (60 år og eldre) Hovudstarten er kl 12.00

14 år og yngre startar på Austrheimsstøylen kl 12.00



Startnr.KlasseEtternavnFornavnKlubb
1G15-18SørheimErlendVaregg Fleridrett
2G15-18VereideBendikGloppen Friidrettslag
3G15-18RausetEirikSandane TIL
4G15-18FjelldalOskarGloppen Friidrettslag
58G15-18GriegPer ChristianVaregg Fleridrett
59G15-18VereideJon FridtunVeidekke Sandane
61G15-18HetleAndreasBreimsbygda il
63G15-18SkredeErik JohannesenFørde il
5J15-18LarsenJulie Marie GranstrømSarpsborg IL
65J15-18BogstadSigridBreimsbygda il
6KJEllefsen HoplandChristinaVaregg Fleridrett
7KSDvergsdalEli AnneGular
8KSTennebøJorunnGloppen Friidrettslag
9KSVoldenMagnhildNOTEAM
10KSKyteKaroline HolsenFørde
11KV35-39LilleskareAnita IversenBFG Bergen Løpeklubb
12KV35-39HelgheimMereteGloppen Friidrettslag
13KV45-49EimhjellenTrudeSTIL
37KV45-49Øvergaard AarvikTorunGneist,IL
51KV45-49MidthjellChristine Aagård Veidekke Sandane
14MJØvergaard AarvikStianGneist,IL
15MJClaussenAleksander De LangeJutul, IL
16MJSteigGeirLuster IL
17MJInstanesDaniel MayVaregg Fleridrett
18MJRausetAndreasGloppen Friidrettslag
19MJHellerudRunarBrodd
20MJSkamo HopeJon RolfHyen IL
62MJArnestadHans KristianNOTEAM
21MSFøllesdalKristofferVaregg Fleridrett
22MSHisdalErlingTjalve
23MSMonsenKetilBFG Bergen Løpeklubb
24MSFørdeArildVeidekke Sandane
25MSVedvikKennetEid il
26MSKjærevikAndersAJK Airlines
27MSHellerudEirikBrodd
28MSRavnestadKristen ReikvamGloppen Friidrettslag
53MSTengsareidTorsteinEgersund Idrettsklubb
57MSBuggeJohanEidsvåg il
60MSBolsetTrond ArildJølster il
29MV35-39FuglestegHåvardFanaråk IL
30MV35-39KleppeKristianVeidekke Sandane
56MV35-39FagerlidVegardSFE BIL
31MV40-44AskeSverre NesdalFjellhug/Vereide IL
32MV40-44SvalheimStigSandane Turn og Idrettslag
33MV40-44TjønnelandJann OlavViksdalen IL
34MV40-44FureKennetFjellhug/Vereide IL
35MV40-44HumbersetSindreGloppen Friidrettslag
52MV40-44SkjølbergGisleBremanger il
55MV40-44NesgårdArneFjellhug/Vereide IL
64MV40-44SkredeAtleFørde il
36MV40-44AlmeLars OttoFjellhug/Vereide IL
38MV45-49EideBent IngeGloppen Friidrettslag
39MV45-49NygårdRogerNygård Toppidrett
41MV45-49RausetEivindGloppen Friidrettslag
42MV50-54EkerhovdAsbjørnBremangermotbakkelag
43MV50-54MidtkandalTrondSandane Sykkelklubb
44MV50-54NygårdJan KarstenNygård Toppidrett
45MV55-59HolvikEgilAlmenning IL
46MV55-59HammerslandHenryGloppen Friidrettslag
47MV55-59FjelldalHansVeidekke Sandane
54MV60-64MyklebustArneSandane Sykkelklubb
48MV65-69TennebøRolfGloppen Friidrettslag
49MV70-74HjelmesetSveinFjellhug/Vereide IL
50MV70-74HuusReidar GFlorø T&IF
66



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline