Kleivanerenn nr. 3 - 31. januar

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 12. Mar 2015

Tredje karusellrennet på Kleivane vart skipa til i dag, i flott vinterver, og med god deltaking. Resultatlista finn du her Kleivanerennet nr. 3 31 01 2015.xlsx

Sidan nokon har fått problem med å opne dokumentet i linken, legg vi inn heile lista her:

Resultat karusellrenn nr 3
Kleivane 31.01.2015
7 år og yngre0,7 km
Peter Fjellestad4 12
Markus Vereide Heggdal3 22
Martine Vereide Heggdal5 36
Nicolai Hauge Ravnestad2 42
Eirik Sollid 4 10
Ola Almenning Ravnestad3 47
Jofrid Almenning Ravnestad5 59
Jens Kristian Fjellestad2 41
Ane Hjelmeset Kirkeeide3 25
Anna Mathea H Sørheim9 50
Margret Hjelmeset Fragått3 27
Jostein Bolseth Lote5 21
Kornelia Trøsken2 57
Aurora Svalheim6 54
Ane Sunde Andenæs3 59
Marie Sunde Andenæs10 13
Rebekka Fure7 04
Jan Alexander Bjunicka7 05
Lars Fjellestad8 53
Louvise Fjellestad6 54
Espen Drageset Nes3 53
Elias O Takle3 11
Nikolai Takle7 43
Nora Lundestad5 28
Marie R Mykland3 56
Sofie R Mykland7 59
Helga Hjelmeset Fragått4 50
Matias Austrheim12 25
Tiril Austrheim11 48
Hanne Solheim9 59
Karoline Aske4 46
Silje Hamre4 04
Tiril Maria Fuglestrand3 58
Isak Fjellestad9 40
Sofie Solberg4 10
Simon Bakkelid7 42
Live Hjelmeset Fragått16 15
8 - 10 år1 km
Arild Fjellestad4 14
Erlend Fagerli6 01
Nicolai Aske Granheim3 39
Mina Vereide Heggdal5 19
Sander Aske Granheim4 00
Hannah Midtkandal7 03
Malin Hauge Ravnestad5 04
Martine Håvik6 38
Anna Sollid5 52
Sindre Fjellestad4 28
Oddrun Hjelmeset Kirkeeide4 08
Maja K Haugen7 49
Wiktoria Bjunicka7 34
Ole Bjarte Fjellestad6 57
Kristine Sårheim Søreide5 27
Sondre Sårheim Søreide6 23
Vilde Bolseth Lote4 54
Eline Fjellestad6 31
Emma Selsvik7 04
Inger Hjelmeset4 10
Sondre Svalheim4 50
Mathea Svalheim5 54
Vegard Elvebakk Engeset7 30
June Elvebakk Engeset5 29
Marie Hjelmeset6 55
Ine Drageset Nes7 10
Mathilde O Takle5 56
Tobias Austrheim11 42
Erik Solheim6 51
Christian Aske6 02
Elisabeth Hamre510
Bendik Fuglestrand4 34
Erik Solberg6 46
Sebastian Bakkelid7 31
Tobias Bakkelid8 07
Johan Sollid8 00
11 og 12 år 2 km
Mathias Nesgård6 56
Andre Aske Granheim7 07
Roar Fjellestad7 24
Markus Fjellestad7 54
Sindre Sollid7 58
Ørjan Nesdal Aske8 02
Tobias Fuglestrand8 14
Elias Solberg8 16
Anna Fjellestad8 24
Jørgen Trøsken8 29
Vegard Hovstad11 09
Henrik Daniel Sundt Ravnestad11 24
J 122 km klassisk + 2 km skøyting
Maren Hjelmeset Kirkeeide14 41
G 13 år3 km
Sivert Elvebakk Engeset16 18
J 13 år2 km klassisk + 2 km skøyting
Gunhild Nesgård15 33
Malin Nesdal Aske15 37
J 15 år5 km
Thea-Malen Fuglestrand30 07
J 15 år2 km klassisk + 2 km skøyting
Malene Myklebust Hauge15 13
G 15 år5 km
Even Nesgård18 24
Håkon Fjellestad22 14
Magnus Eide22 19
Menn senior6 km klassisk + 6 km skøyting
Sverre Nesdal Aske39 46
Arne Nesgård42 27
Vegard Fagerli42 27
Ragnor Alme42 52

0 Kommentar

Kommentarer

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline