Resultat KM terrengløp 2017

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 9. Apr 2017



Resultat KM terrengløp 09. april 2017
Åsen, Sandane
Arrangør:Fjellhug/Vereide IL
Klasse Distanse Plass Namn Klubb Resultat
G13 700 m 1 Morten Ommedal Hyen IL 2,32
2 Aron Mathias Vonheim Stårheim 2,57
G14 700 m 1 Thomas Sæten Hyen IL 2,11
2 Elias Gloppestad Solberg STIL 2,13
3 Jon Krisoffer H. Navelsaker Jølster 2,20
4 Fredrik Sunde Jølster IL 2,29
G15 1200 m 1 Håvard Klakegg Jølster IL 4,00
2 Kaya Van Hulst Breimsbygda IL 4,01
G18 3600 m 1 Eirik Rauset STIL 13,55
M jun 3600 m 1 Bendik Grimsbø (-95) Førde IL 12,20
2 Andreas Rauset(-97) STIL 13,06
3 Arild Øygard (-96) Jølster IL 13,18
M sen 3600 m 1 Vegard S. Hegrenes Førde IL 12,50
2 Martin Hauge-Nilsen Kondis 13,00
3 Kristen Ravnestad Brodd 13,21
4 Odd Anders Grimsbø (-91) Nord Universitet DNF
MV35-39 3600 m 1 Kay Roger Haugen Eid IL 14,00
MV40-44 3600 m 1 Sverre Nesdal Aske Fj./Vereide 12,44
MV45-49 3600 m 1 Eivind Rauset GFIL 14,27
2 Jan Sunde Jølster IL 15,01
3 Jan Erik Roset GFIL 15,10
MV55-59 3600 m 1 Egil Holvik Almenning 15,25
MV60-64 3600 m 1 Kjell Navelsaker Jølster IL 15,18
2 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL 21,25
MV65-69 3600 m 1 Rolf Tennebø Gloppen FIL 17,58
MV70-74 3600 m 1 Magne Tystad Gloppen FIL 17,48
J14 700 m 60 Kristina Hegrenes Førde IL 2,24
J15 1200 m 59 Henriette S. Hegrenes Førde IL 5,00
KV50-54 3600 m 62 Aase Britt Øygard Jølster 17,55
Mini-terrengløp 12 år og yngre, ca 400 m:
G12 46 Torje Seljeset STIL 1,15
G12 39 Jakob Slåtten Jølster 1,16
G12 50 Mathias Rauset STIL 1,19
G12 43 Kristoffer Sandal Jølster 1,24
G12 42 Håvard Aarøen Taklo Jølster 1,28
G10 51 Christian Eimhjellen Fjelltvedt STIL 1,25
G06 57 Lars Fjellestad Fj./Vereide 1,58
G07 40 Nikolai Slåtten Jølster 1,53
G10 45 SandAske Granheim Fj./Vereide 1,20
G09 55 Simon Ommedal Hyen IL 1,40
G09 58 Øystein Reikvam Sandefjord 1,30
J12 56 Kristine Ommedal Hyen IL 1,34
J09 44 Ingrid Midtkandal Østenstad Sotra 1,41
J10 52 June Engeset Fj./Vereide 1,32
J07 59 Louise Fjellestad Fj./Vereide 2,04
J07 49 Lune Van Hulst Breimsbygda IL 3,06
J09 41 Margrete Slåtten Jølster 1,56
J08 54 Marte Ommedal Hyen IL 2,02
J08 53 Martine Vereide Heggdal Fj./Vereide 1,54
J05 48 Safien Van Hulst Breimsbygda IL 2,56
J03 47 Solice Van Hulst Breimsbygda IL 4,41

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline