Påmelde pr. laurdag kveld

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 24. Jun 2017


Då er vi klar med endeleg liste over førehandspåmelde. Desse finn du nedanfor.

På løpsdagen tek vi påmeldingar fram til kl 11.00 - IKKJE UTOVER DET TIDSPUNKTET!

Første start er kl 11.30 (60 år og eldre) Hovudstarten er kl 12.00

14 år og yngre startar på Austrheimsstøylen kl 12.00



Startnr. Klasse Etternavn Fornavn Klubb
1 G15-18 Sørheim Erlend Varegg Fleridrett
2 G15-18 Vereide Bendik Gloppen Friidrettslag
3 G15-18 Rauset Eirik Sandane TIL
4 G15-18 Fjelldal Oskar Gloppen Friidrettslag
58 G15-18 Grieg Per Christian Varegg Fleridrett
59 G15-18 Vereide Jon Fridtun Veidekke Sandane
61 G15-18 Hetle Andreas Breimsbygda il
63 G15-18 Skrede Erik Johannesen Førde il
5 J15-18 Larsen Julie Marie Granstrøm Sarpsborg IL
65 J15-18 Bogstad Sigrid Breimsbygda il
6 KJ Ellefsen Hopland Christina Varegg Fleridrett
7 KS Dvergsdal Eli Anne Gular
8 KS Tennebø Jorunn Gloppen Friidrettslag
9 KS Volden Magnhild NOTEAM
10 KS Kyte Karoline Holsen Førde
11 KV35-39 Lilleskare Anita Iversen BFG Bergen Løpeklubb
12 KV35-39 Helgheim Merete Gloppen Friidrettslag
13 KV45-49 Eimhjellen Trude STIL
37 KV45-49 Øvergaard Aarvik Torun Gneist,IL
51 KV45-49 Midthjell Christine Aagård Veidekke Sandane
14 MJ Øvergaard Aarvik Stian Gneist,IL
15 MJ Claussen Aleksander De Lange Jutul, IL
16 MJ Steig Geir Luster IL
17 MJ Instanes Daniel May Varegg Fleridrett
18 MJ Rauset Andreas Gloppen Friidrettslag
19 MJ Hellerud Runar Brodd
20 MJ Skamo Hope Jon Rolf Hyen IL
62 MJ Arnestad Hans Kristian NOTEAM
21 MS Føllesdal Kristoffer Varegg Fleridrett
22 MS Hisdal Erling Tjalve
23 MS Monsen Ketil BFG Bergen Løpeklubb
24 MS Førde Arild Veidekke Sandane
25 MS Vedvik Kennet Eid il
26 MS Kjærevik Anders AJK Airlines
27 MS Hellerud Eirik Brodd
28 MS Ravnestad Kristen Reikvam Gloppen Friidrettslag
53 MS Tengsareid Torstein Egersund Idrettsklubb
57 MS Bugge Johan Eidsvåg il
60 MS Bolset Trond Arild Jølster il
29 MV35-39 Fuglesteg Håvard Fanaråk IL
30 MV35-39 Kleppe Kristian Veidekke Sandane
56 MV35-39 Fagerlid Vegard SFE BIL
31 MV40-44 Aske Sverre Nesdal Fjellhug/Vereide IL
32 MV40-44 Svalheim Stig Sandane Turn og Idrettslag
33 MV40-44 Tjønneland Jann Olav Viksdalen IL
34 MV40-44 Fure Kennet Fjellhug/Vereide IL
35 MV40-44 Humberset Sindre Gloppen Friidrettslag
52 MV40-44 Skjølberg Gisle Bremanger il
55 MV40-44 Nesgård Arne Fjellhug/Vereide IL
64 MV40-44 Skrede Atle Førde il
36 MV40-44 Alme Lars Otto Fjellhug/Vereide IL
38 MV45-49 Eide Bent Inge Gloppen Friidrettslag
39 MV45-49 Nygård Roger Nygård Toppidrett
41 MV45-49 Rauset Eivind Gloppen Friidrettslag
42 MV50-54 Ekerhovd Asbjørn Bremangermotbakkelag
43 MV50-54 Midtkandal Trond Sandane Sykkelklubb
44 MV50-54 Nygård Jan Karsten Nygård Toppidrett
45 MV55-59 Holvik Egil Almenning IL
46 MV55-59 Hammersland Henry Gloppen Friidrettslag
47 MV55-59 Fjelldal Hans Veidekke Sandane
54 MV60-64 Myklebust Arne Sandane Sykkelklubb
48 MV65-69 Tennebø Rolf Gloppen Friidrettslag
49 MV70-74 Hjelmeset Svein Fjellhug/Vereide IL
50 MV70-74 Huus Reidar G Florø T&IF
66





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc