Siste Gloppe-Trim i år med 84 deltakarar

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 21. Sep 2017


Siste trimkveld denne hausten, med premieutdeling, frukt, kaffi og kaker.  Vinnar av gåvekortet frå G-Sport på kr. 2000,- vart Una Ingeborg Gåsemyr Lundar.

Mathias Førde fekk ei svært god tid på 4-km, 13,15 er tredje beste tid i Gloppe-Trimmen si historie.

Dei fem beste gjennom "alle tider" er:

Vincent Førde 12,30  -  Eigil Instebø  12,55  - Mathias Førde  13,15  -  Andreas Rauset 13,22  -  Tommy Haga 13,36

Siste Trimkveld; namn og tal:

Abukar Sahrula  x 
Alme Anne Marie  x 
Alyoussef Basbar  x 
Alyoussef Noureddine  x 
Alyoussef Hussein  x 
Andenæs Ingrid Martine  x 
Apalset Marit  x 
Aske Jorunn Dvergsdal  x 
Aske Nathalie Helene  x 
Aske Sunniva Mardal              19,21
Aske Ruth  x 
Bakkelid Heidi  x 
Bakkelid Anne Kristin  x 
Eikenes Asbjørg  x 
Engelstad Ivar  x 
Fagerli Frode  x 
Felde Steinar Skaaden  x 
Felde Tormod Skaaden  x 
Fosstvedt Dag   x 
Fuglestrand Olav  x 
Fuglestrand Tirill Maria              10,29
Fuglestrand Tobias              14,41
Føleide Martin  x 
Førde Mathias              13,15
Gaasemyr Ingvild  x 
Garrigos Turru  x 
Gausdal Per Ola  x 
Gautefall Åsne Viken  x 
Gjengedal Marie  x 
Helgheim Emil  x 
Henden Arnold  x 
Hestenes Steffen  x 
Hjartholm Vegar  x 
Hjelle Jon Bjarte  x 
Hole Sofie Pernille  x 
Holme Britt  x 
Kiebab nn  x 
Kilani Tamim  x 
Liseth Irene  x 
Lothe Steinar  x 
Lundar Una Ingeborg Gaasemyr  x 
Lyngstad Halldis  x 
Lystad Jakob Hestenes  x 
Lystad Monica Brandsøy  x 
Lystad Sara Hestenes  x 
Mykland Anita  x 
Netland Aud Karin  x 
Nyhagen Ola  x 
Nyhammer Margit  x 
Nyheim Ingunn  x 
Okubay nn  x 
Pedersen Bjørnar  x 
Rauset Liv Kristin Eimhjellen  x 
Rauset Mathias  x 
Roset Birgit Hjelle  x 
Roset Olina              19,21
Roset Åshild   x 
Roset Jan Erik              16,21
Ryssdal Per  x 
Ryssdal Randi  x 
Råd Arild  x 
Sande Kjell    x 
Sande Ronald  x 
Sandnes Inger  x 
Shubat Wali  x 
Siesling Hennije  x 
Silam nn  x 
Skaaden Mariann  x 
Skaaden Randi  x 
Svalheim Sondre  x 
Svalheim Aurora  x 
Svalheim Mathea  x 
Svalheim Hege Marita  x 
Svalheim Stig  x 
Sørebø Gerd  x 
Søreide Martine Sårheim  x 
Tamim nn  x 
Tisthamar Grete Liv  x 
Tveit Merete  x 
Tystad Else  x 
Underthun Pål Asbjørn Nyland  x 
Van Hulst Kaya              14,29
Ytredal Kari  x 
Ytredal Lisa  x 



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc