Fjellhug/Vereide IL - Ski

Fjellhug/Vereide IL - Ski

Deltakarliste på 1.telenorkarusellrennet

Postet av Fjellhug/Vereide IL - Ski den 14. Jan 2018

Telenorkarusellen renn 1.      13.01.2018 

 7 år og yngre: 

 
Vetle Roth-Andenæs 
Elias Evebø Tystad 
Alv Ruben Hauge 
Theo Fløtre Denk 
Ida Hjelmeset Fjellestad 
Henny Hebard 
Liv Hegrenes 
Nicolai Bakkelid 
Askil Fjellestad 
Martine Sårheim Søreide 
Haakon Eimhjellen 
Matias Rye Aske 
Jenny M. Fure 
Eira Lerpold Iestra 
Guro Lerpold Iestra 
Lars Berle Fjellestad 
Olianne Lothe Mardal 
Sigve Kristiansen 
Aksel Gimmestad Kristiansen 
Olivier Eliah Gjelsten 
Eline Birkeland Kleppe 
Edvin Birkeland Kleppe 
Agnes Kayser-Husbyn 
Ulrik Sægrov Øygard 
Andrine Fjellestad Eikrem 
Marius Østerbye 
Tormod Skåden Felde 
Miriam Hoddevik 
 
8 - 10 år 
 
Andreas Eimhjellen  7,53 
Andre Håvik  7,36 
Ludvik Gimmestad  5,59 
Marie Bøe  7,00 
Steinar Skåden Felde  10,51 
Karl Emil Østerbye  5,31 
Pan Berntsen Imerslund  5,18 
Lars Roth-Andenæs  5,05 
Stian Evebø Tystad  6,31 
Kevin Lucas Hauge  12,17 
Noah Roth-Andenæs  6,04 
Hermann Hebard  6,09 
Lilly Hebard  8,16 
Jens Hegrenes  7,57 
Simon Bakkelid  8,12 
Jens Kristian Fjellestad  4,51 
Jan Bujnicki  8,13 
Sander Sundli-Føleide  7,39 
Silje Kristiansen Hamre  7,33 
Nora Haram Lundestad  7,22 
Julie Kristiansen Hamre  7,32 
Vilde Louise Gjelsten  10,16 
Eirik Sollid  6,16 
Solvei Kayser-Husbyn  9,08 
Thea Momrak  7,25 
Aurora Svalheim  7,13 
Martine Vereide Heggdal. 7,25 
Markus Vereide Heggdal  5,45 
Rebekka B. Fure. 7,41 
Sofie Ravnestad Mykland. 7,14 
Johan Aagård Midthjell. 5,40 
Karoline Aske  6,10 
Louise Berle Fjellestad  7,07 
Hanne Solheim  12,58 
Tuva Sægrov Øygard  6,37 
Line Sollid  9,08 
Emilian Valør  6,13 
 

Jenter 11 og 12 år 
 
Marie Hjelmeset  12,04 
Ingrid Momrak  11,33 
Marie Ravnestad Mykland  11,06 
Mathea Svalheim  11,11 
Wiktoria Bujnicka  10,49 
June Elvebakk Engeset  10,57 
 
 
Gutar 11 og 12 år 
 
Isak Hjelmeset Fjellestad  13,29 
Tobias Bakkelid  13,45 
Sander Aske Granheim  7,28 
Christian Aske  8,21 
Emil O. Håvik  17,09 
Sondre Svalheim  9,28 
Sondre Sårheim Søreide  12,04 
Erlend Fagerli  10,16 
Ole Bjarte Fjellestad  12,28 
Nicolai Aske Granheim  7,11 
 
 

Gutar 13 - 14 år 3 km 
 
Sindre Fjellestad  16,12 
Sebastian Bakkelid  30,31 
Johan Sollid  34,34 
 

Gutar 15-16 år 5km 

Andre Aske Granheim  15,08 
 
 
Menn 10 km  
 
Even Nesgård  26,50 
Arne Nesgård  28,06 
Torbjørn Brandsæter  28,07 
Vegard Fagerli  28,52 
Jon Kjetil Fossli   29,40 
Ragnor Alme  30,10 
Benny Østerbye Hansen  30,40 
Sivert Solheim  31,02 
Edvard Fjellestad  33,13 
 
 
Damer 10 km 
 
Monica Kjerstad Nilsen  32,20 
 
 


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline