Fjellhug/Vereide IL - Ski

Fjellhug/Vereide IL - Ski

Deltakarliste på 3.telenorkarusellrennet

Postet av Fjellhug/Vereide IL - Ski den 4. Feb 2018


Deltakarliste frå telenorkarusellrenn nr3.    24.januar 2018 

11 - 12 år 2 km 
 
Marie Ravnestad Mykland  10.39 
Mathea Svalheim  9.33 
Marie Hjelmeset  16.30 
Sondre Sårheim Søreide  11.15 
Ole Bjarte Fjellestad  12.19 
Emil Håvik  14.47 
June Elvebakk Engeset  10.29 
Isak Fjellestad  11.56 
Sondre Svalheim  9.11 
Ingrid Momrak. 12.07 
Tobias Bakkelid  13.52 
Elias Andre Vollstad  11.21 
Arne Olav Alme 14.00 
Wiktoria Bujnicka 11.03 
 
8 - 10 år 1 km 
 
Julie Kristiansen Hamre  9.22 
Sofie Ravnestad Mykland  8.52 
Jens Kristian Fjellestad  4.53 
Martin N Hauge  7.26 
Jens Hegrenes  8.22 
Nicolai Hauge Ravnestad  6.11 
Lilly Hebard  6.56 
Jan Bujnicki. 7.42 
Karoline Ommedal Aske  6.09 
Ane Sunde-Andenæs  6.51 
Noah Roth-Andenæs  6.22 
Simon Bakkelid  8.38 
Stian Evebø Tystad. 6.48 
Lars Roth-Andenæs  5.19 
Line Sollid  9.26 
Pan Berentzen Imerslund  6.22 
Rebekka B Fure  7.26 
Markus Vereide Heggdal  5.37 
Aurora Svalheim  6.36 
Andreas Eimhjellen  7.27 
Martine Vereide Heggdal  6.48 
Louise Berle Fjellestad  7.48 
Sander Sundli-Føleide  9.39 
Isabell Sundli-Føleide  7.35 
Jennie Nes Skrede  10.05 
Ruben Søreide Brekke  7.41 
Matheo Søreide  Brekke  8.56 
Silje Kristiansen Hamre  6.48 
Eirik Sollid  6.34 
Sivert Gloppestad  7.55 
Selma Kvame Hauge  8.42 
Steinar Skaaden Felde  10.18 
Malin Grov Solheim  15.37 
Nora Haram Lundestad  7.06 
Jakob Sande Haugset  11.03 
Hanne Solheim  14.54 
Karl Emil Østerbye  5.58 
>span class="TextRun SCXW180400187" xml:lang="NB-NO" lang="NB-NO">Momrak  8.40 
Hermann Hebard  8.40 
Andre Håvik  9.48 
Marie Myrlid Bøe. 8.15 
Nils Lothe Tystad  11.55 
 

Under 7 år 
 
Ida Fjellestad 
Martine Sårheim Søreide 
Marie Sunde-Andenæs 
Vetle Roth-Andenæs 
Nikolai Bakkelid 
Elias Evebø Tystad 
Askil Fjellestad 
Jenny M Fure 
Nathalie Aske 
Lars Berle Fjellestad 
Henny Herbard 
Liv Hegrenes 
Sigve Kristiansen 
Aksel Gimmestad Kristiansen 
Haakon Eimhjellen 
Anna Mathea Honningsvåg Sørheim 
Andreas Honningsvåg Sørheim 
Matias Aske 
Nikolai Gloppestad 
Tormod Skaaden Felde 
Kristian Solheim Grov 
Andrine Fjellestad Eikrem 
Celina Austrheim 
Eirin Austrheim 
Aslak Sande Haugset 
Olianne Lothe Mardal 
Marius Svidal-Sande 
Lilly Svidal-Sande 
Marius Gade Østerbye 
Markus  Berg Horntvedt 
Ane Johanne Mardal 
Liv Lothe Tystad 
Ola Johan Mardal 
 

13-14 år 3 km 
Nicolai Aske Granheim 9.24 
Mathias Rauset 9.52 
Sander Aske Granheim 11.00 
Sindre Fjellestad 14.20 
Sebastian Bakkelid 22.35 
 
Herrar: 10 km 
Sverre Nesdal Aske 
Arne Nesgård 
Andre Aske Granheim 
Johnny Hauge 
 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline