Namn og resultat siste karusellrenn

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 2. Feb 2019



Torsdagens karusellresultater

11-12 år

Bakkelid Tobias 1037
 Tystad Stian Evebø 1043
 Roth-Andenæs Lars 836
 Svalheim Sondre 640
 Svalheim Mathea 655
 Fjellestad Ole Bjarte 922
 Granheim Sander Aske 539
 Håvik Emil O. 1249
 Fagerli Erlend 751
 Brekke Ruben Søreide 1357
 Kollbotn Max Julian 1204
 Gimmestad Ludvig 943
 Østerbye Karl Emil Gade 820
 Midtkandal Hannah 1031
 Fjellestad Isak 900
 Sunde-Andenes Ane 1041
 Heggdal Markus Vereide 839
 Fjellestad Jens Kristian 839
 Hauge Martin Nygjerd 1432
 Aske Christian O. 632
 Momrak Ingrid 840
 Hamre Silje K. 1153
 Helgheim Emil 653
 Mykland Marie R. 801
 Engeset June E. 807
 Hebbard Hermann 807
 Midthjell Johan 830


Fra 2006 og eldre

Granheim Andre Aske 1302 16 år 5km skate
 Granheim Nicolai Aske1036 13 år 3 kmskate
 Flølo Even 1243 13 år 3 km skate
 Rauset Mathias 954 14 år 3 km skate
 Midhjell Reinert 1339 13 år 3 km skate
 Nesgård Mathias 1649 15 år 5 km kl 

Fjellestad Edvard 3107. vet 10 km kl
 Nesgård Arne 3027 vet 10 km kl
 Fagerli Vegard 3007 vet 10 km skate




7 år og yngre deltok:

Hegrenes Liv
 Bakkelid Nikolai
 Skaaden Tormod
 Eikrem Andrine Fjellestad 
 Denk Theo Fløtre 
 Berge Astrid 
 Berge Christina 

Aske Mathias
 Skrede Anneli Nes
 Birkelund Ella Sandal 

Austrheim Eirin Skarstad
 Djupvik Mari Sægrov
 Eimhjellen Håkon
 Valør Benjamin
 Østerbye Marius Gade
 Øygard Ulrik Sægrov
 Gloppestad Hans Fredrik
 Fure Jenny
 Gloppestad Nikolai
 Bakketun Iris Klakegg
 Gloppestad Synne Langlo
 Mardal Ane Johanne
 Klepaker Live Gimmestad 

Iestra Eira Lerpold
 Horntvedt Markus Berg
 Horntvedt Solveig Berg
 Kleppe Edvin Birkeland
 Grov Kristian Solheim
 Grov Julie Solheim 

Husbyn Agnes Kayser
 Haugset Aslak Sande
 Tjomsland Rebekka
 Kristiansen Sigve
 Kristiansen Aksel Gimmestad
 Gjelsten Oliver Eliah
 Søholt Bjørk Kramer
 Fuglestrand Frida Mardal
 Sørheim Lars Andreas Honningsvåg
 Sørheim Anna Mathea Honningsvåg 

Hebbard Henny
 Fjellestad Kamilla Åsebø
 Sande Lilly Svidal
 Sande Marius Svidal
 Langeteig Samuel
 Hauge Håkon Kvame



8-10 år

Bakkelid Simon 653
 Roth-Andenæs Noah 426
 Skaaden Steinar 705
 Tystad Elias Evebø 725

Tystad Liv Lothe 931
 Hegrenes Jens 552

Hamre Julie K. 654
 Svalheim Aurora 421
 Fjellestad Askil 710
 Fjellestad Louise B 557
 Fjellestad Lars B. 646
 Skrede Jennie Nes 744
 Brekke Mateo Søreide 823
 Søreide Martine S. 721
 Kollbotn Martine 725
 Nes Espen Drageset 429
 Austrheim Celina Skarstad 557
 Djupvik Markus Sægrov 422
 Eimhjellen Andreas 422
 Valør Emilian 838
 Øygard Tuva Sægrov 506
 Lundestad Nora 449
 Fjellestad Ida 638
 Sunde-Andenes Marie 724
 Heggdal Martine V. 612
 Sollid Eirik 458
 Fure Rebekka 546
 Imerslund Pan 421
 Gloppestad Sivert 550
 Håvik Andre O. 655
 Birkelund Johan Sandal 927
 Nathalie Aske 1124
 Aske Karoline 358
 Hovde Eldri Svidal 742
 Kleppe Eline Birkeland 747
 Grov Malin Solheim 1102
 Sundli-Føleide Sander 633
 Sundli-Føleide Isabell 657
 Bøe Mari Myrlid 542
 Iestra Guro Lerpold 826
 Husbyn Solvei Kayser 636
 Haugset Jakob Sande 855
 Tjomsland Bernhard 557
 Gjelsten Vilde Louise 819
 Mykland Sofie 546
 Søholt Frøya Kramer 653
 Fuglestrand Fillip Mardal 553
 Hebbard Lilly Aabrekk 451
 Solheim Hanne 1150
 Hovde Gjermund Svidal 1201
 Austrheim Tirill 1025
 Takle Nikolai 858
 Momrak Thea 602
 Langeteig Jenny 540





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline