Resultatliste frå 3.rennet i karusellen

Postet av Astrid Fjellestad Hauge den 3. Mar 2020

Det var 125 deltakarar i går kveld, det er kjempeflott at so mange tar turen på Kleivane for å vere med på Telenorkarusellen. 

Her er lista frå gårsdagens renn:


Renn nr 3

Kleivane 02.03.2020

7 år og yngre - distanse: 1 km

Håkon Hauge

Olea Brandsæter

Eirin Skarstad Austrheim

Andrea Sæten Drage

Synne Sandal Birkelund

Frida Mardal Fuglestrand

Iris Klakegg Bakketun

Theo Fløtre Denk

Anneli Nes Skrede

Ragne Langlo Gloppestad

Vetle Roth-Andenes

Emil Johan Færseth

Lilly Rose Færseth

Lilly Svidal-Sande

Ane Svidal-Sande

Henny Hebard

Tuva Sande-Bostad

Ane Johanne Mardal

Liv Hegrenes

Lars Andreas Honningsvåg Sørheim

Matias Aske

Elias Aske

Lilly Aabrekk Heggheim

Alina G. Klepaker

Mari Håheim

Tormod Skaaden Felde

Aksel Gimmestad Kristiansen

Kamilla Fjellestad

Vera Skogli

Sivert Solheim Hjelle

Alfred Fjellestad

Ruben Tjomsland

Karsten Andre Myklebust

Maia Sofie Austrheim Aae

Marie Austrhein

Ella Birkelund

Bernard Døvle Almenning

Rakel Døvle Alemming

Elvira Rønnekleiv Frantsen

Linnea Kleppe

Sigmar Lekva Gule

8-10 år - distanse: 1 km Tid

Elias Evebø Tystad 6 49

Ruben Kandal 4 23

Celina Skarstad Austrheim 5 01

Martine Sæten Drage 8 09

Jennie Nes Skrede 6 35

Synne Langlo Gloppestad 9 13

Johan Rasmus Ryssdal 7 40

Marius Gade Østerbye 4 14

Simon Bakkelid 5 09

Nikolai Bakkelid 5 55

Noah Roth-Andenes 3 20

Martine Sårheim Søreide 6 30

Jenny Fure 7 34

Andreas Eimhjellen 3 40

Marius Svidal-Sande 5 42

Amina Evelin Rygg 6 10

Jens Hegrenes 4 25

Lilly Hebard 4 08

Emilian Valør 6 39

Benjamin Valør 6 25

Marie Sunde Andenes 5 38

Olianne Mardal 6 35

Anna Mathea Honningsvåg Sørheim 5 36

Louise Berle Fjellestad 5 15

Lars Berle Fjellestad 5 06

Martine Aabrekk Heggheim 6 22

Markus Sægrov Djupvik 3 17

Sivert Gloppestad 4 34

Nikolai Gloppestad 5 45

Live G. Klepaker 7 29

Johan Sandal Birkelund 8 32

Isabell Sundli-Føleide 5 27

Sander Sundli-Føleide 6 06

Steinar Skaaden Felde 6 22

Hans Fredrik Gloppestad 7 50

Markus Berg Horntvedt 6 02

Fillip Mardal Fuglestrand 4 45

Askil Fjellestad 5 57

Sigve Kristiansen 6 03

Sarah Skogli 3 44

Matheo Lindvik 6 20

Oliver Eliah Gjelsten 5 21

Vilde Louise Gjelsten 6 09

Robin Gimmestad 8 12

Even Gule 6 03

Mia Mariell Kandal 6 32

Knut Magnus Myklebust 6 15

Rebekka Tjomsland 5 52

Jonatan Mosland 4 33

Elias Mosland 3 18

Andre Opdal Håvik 7 03

Kristian Listou 5 48

Matias Austrheim 7 13

Tiril Austrheim 7 05

Mirjam Hoddevik 8 14

Liv Lothe Tystad 9 46

Julie Kirkhorn 4 22

11-12 år - distanse: 2 km Tid

Stian Evebø Tystad 11 21

Karl-Emil Gade Østerbye 7 16

Lars Roth-Andenes 7 21

Rebekka Fure 12 32

Hermann Hebard 7 32

Aurora Svalheim 7 11

Nora Lundestad 9 43

Tuva Øygard 9 33

Johan Aagård Midthjell 7 46

Ella Andersdatter Gule 6 09

Eirik Sollid 11 09

Pan Imerslund 8 43

Marie Myrlid Bøe 10 12

Sofie Ravnestad Mykland 10 53

Espen Nes 9 32

Jens Kristian Fjellestad 7 07

13-14 år - distanse: 3 km Tid

Tobias Bakkelid 16 07

Sander Aske Granheim 9 52

June Elvebakk Engeset 13 54

Emil Helgheim 11 05

Marie Mykland 13 54

Mathea Svalheim 13 54

15-16 år - distanse: 5 km Tid

Rauset Mathias 14 10

Granheim Nicolai Aske 13 58

Senior - distanse: 10 km Tid

Granheim Andre Aske 23 26

Nesgård Arne 26 25

Nesdal Sverre 23 28


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline