Gloppen Halvmaraton - Resultat 2020

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 3. Okt 2020

Dei to raskaste i dagens løype: Sjur Haug (Tartanmandag)  og Gunnar Andre Henden, (Gloppen FIL)

Her er resultatliste for årets Gloppen Halvmaraton. Kjempekjekt å arrangere for så mange, og her kjem meir stoff etter kvart.  M.a. bilete blir lagt ut seinare i kveld.

Resultat:

NB: Revidert resultatliste, med 14 korrigerte mellomtider på dei som starta kl 13.00, er lagt ut som artikkel over.

 






Gloppen halvmaraton


Laurdag 3. oktober 2020








Arrangør:  Fjellhug Vereide IL




















Kvinner Senior


17 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1GjerdeElin
00:44:2901:30:20
2KvalheimEirin AasenAlmenning Idrettslag00:44:5001:31:37
3ØyeIngvildHovdebygda IL00:45:3201:35:51
4RavnestadIngunn ReikvamAlmenning Idrettslag00:48:3001:37:45
5TorengTora
00:51:0001:42:05
6Hilde VerloGry
00:51:0001:43:16
7KulenSilje
00:49:5001:43:36
8SjøvollKathrineSogndal IL00:51:0001:47:58
9SolvikStine
00:54:0201:48:34
10Sægrov-ØygardHeidi Merete
00:54:0101:49:11
11KvernevikPiaMåløy IL00:52:5001:50:01
12AkseJanne
00:54:3201:53:36
13PetursdottirOddrun
00:55:5002:00:56
14HagenIngvild MereteTeam Power00:57:0802:02:43
15Aasen KvalheimIdaAlmenning Idrettslag01:02:2002:10:30
16LillestølWenche
01:07:0302:13:00
17SolvangTiril Mettesdatter
01:02:50DNF






Kvinner veteran 35-39 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1EngesæterLisbethVest Politidistrikt00:50:1001:43:29
2DøskelandMalene SolheimsnesGaular IL00:54:2401:52:34
3TysseElin PettersenPower Sogndal00:56:4801:54:28
4KayserMariaFjellhug Vereide IL00:54:3001:55:47






Kvinner veteran 40-44 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1ValdersnesMålfridBFG Bergen Løpeklubb00:42:1801:24:40
2HauglandManuelaAsk Friidrett00:45:3101:33:53
3KalnesNoi HjeltnesRadøy Løpeklubb00:53:4001:50:46
4SægrovMay-Britt
00:54:3301:53:04






Kvinner veteran 45-49 år


3 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1BergKarianne
00:58:5502:09:57
2BergheimKarianneSogndal IL01:03:1402:14:33
3HeggenesSiri RingheimSyril IL
DNS






Kvinner veteran 50-54 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1HaugsetGryJølster IL00:49:0001:41:33
2PedersenMaritByåsen IL00:53:0001:49:41
3KvammenKari HeggenesRadøy Løpeklubb01:04:0602:09:51
4KallestadMarianne
01:10:0002:22:18






Kvinner veteran 55-59 år


2 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1ØygardAase BrittJølster IL00:53:3001:47:15
2RikstadBeateTelesport Bergen01:11:5002:24:27






Menn junior


7 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1SkaalerudBendikTjalve, IK00:36:5601:16:33
2SkredeErik JohannessenFørde IL00:41:3501:23:57
3NesgårdMathiasFjellhug Vereide IL00:42:4901:25:21
4HolstadHenrikHareid IL00:43:2001:31:59
5NakkenAndreas MosbyVelledalen IL - Friidrett00:50:0001:37:54
6NakkenSivert MosbyVelledalen IL - Friidrett00:49:0001:41:28
7AkseAndreas YtredalHyllestad IL
DNS






Menn senior


38 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1HaugSjurTartanmandag00:36:3501:12:04
2HendenGunnar AndréGloppen Friidrettslag00:36:3501:12:06
3GrimsbøBendikFørde IL00:36:3501:13:46
4AasenAndreBFG Bergen Løpeklubb00:38:4001:16:41
5SkilbreiØrjanLærdal IL00:39:2501:18:47
6KjærevikAnders JohnnyBFG Bergen Løpeklubb00:37:0801:19:03
7MyrenPer
00:39:5601:20:49
8BrandsæterTorbjørn
00:40:5001:24:04
9ØvrebøStian LøkkeKaupanger IL00:42:0801:24:11
10NilsenVegard OtterdalTartanmandag00:42:0801:25:10
11BlålidAleksanderMåløy IL00:43:0001:25:28
12HoggenSverreTartanmandag00:41:5001:26:12
13SletteMariusNHHI00:43:2001:26:49
14BanneHåvardHareid IL00:43:4901:27:00
15OlsenØyvind
00:44:2301:28:55
16BjørgeHallvardKaupanger IL00:45:2901:30:11
17BjørgumAreVartdal TIL00:42:4901:30:12
18AustarheimNikolai
00:42:4901:31:04
19FimreiteJonasSogndal IL00:45:1601:31:11
20AyebazibweRonald
00:50:1001:32:25
21SandvikHåvard MorkTartanmandag00:45:1601:32:34
22LiaskarVidarTartanmandag00:45:1601:33:08
23KongsvikStigHyllestad IL00:43:0001:33:43
24GrønningGlenn
00:44:2901:33:48
25SildenEirikAlmenning Idrettslag00:46:3201:34:40
26KrøvelHåkon SjåstadStadlandet00:46:3101:35:12
27LongvaSimenSyril IL00:49:1501:36:14
28Evebø HaugPerØrsta IL00:49:0001:39:04
29SynnesTommyTartanmandag00:47:3001:41:52
30DelmasJean-ChristopheAlmenning Idrettslag00:51:1001:41:56
31AaseJon OlavVest Politidistrikt00:48:3001:42:15
32SkaalerudJonasNorec00:51:0001:42:18
33Brobakke KristiansenØyvindOFF00:50:3701:43:13
34SivertsenJon Eivind
00:50:3701:48:31
35MoritsgårdAlexanderGloppen Friidrettslag00:37:08DNF
36TrovågEinar OrtenHareid IL
DNS
37GrimsbøOdd-AndersFørde IL
DNS
38NedrelidPrebenHareid IL
DNS






Menn veteran 35-39 år


17 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1ViksundMartinFrydenbø00:38:2401:16:41
2HolsækerKennethVartdal TIL00:39:2501:19:46
3GimmestadHåvard
00:40:2901:21:10
4Brandt SlettebakkenKasperRadøy Løpeklubb00:41:5601:22:26
5FuglestegHåvardFanaråk IL00:41:3001:24:14
6BergmannHallvardTartanmandag00:41:5601:25:24
7RavnestadKristen ReikvamAlmenning Idrettslag00:42:1801:27:57
8RebbestadTerjeTartanmandag00:41:2001:28:34
9KvammenRaymondAlmenning Idrettslag00:46:1601:34:12
10Pardo RodríguezAndrés
00:45:1801:34:23
11SlåttenHåvardUP00:45:3801:34:48
12Ose ØstgaardMarius
00:48:0001:36:47
13SundeSvein IngeJølster IL00:47:2801:37:20
14Worren TvergrovDavid
00:48:0001:38:21
15DvergsdalRognaldVest politidistrikt00:51:3701:44:39
16KvernevikVegard
00:56:5901:49:33
17AlpSamiFIL AKS-7700:38:51DNF






Menn veteran 40-44 år


19 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1KvåleDanielTeam Intersport Sogndal00:39:2501:18:27
2KråkenesHilmarAlmenning Idrettslag00:39:2501:18:33
3VikKarl IdarSyvde IL00:39:2501:19:43
4NedrelidStianTartanmandag00:40:3701:21:30
5JohansenSverreAlvidra, IL - Friidrett00:41:3001:23:43
6FuglehaugFrodeTartanmandag00:42:2001:26:53
7SkårKai ArneØrsta IL00:41:4501:27:10
8StraumeThomas
00:45:3801:33:13
9LillelerRogerOrkanger IF - Friidrett00:46:3101:33:56
10WalnumHans JakobSogndal IL00:46:5401:37:09
11TrælnesFrode
00:49:0001:38:16
12GarforsOysteinNOREC00:49:3001:40:18
13BøeRoar
00:51:3701:44:31
14KlosterJarle
00:50:0001:45:37
15SmithNoel
01:01:1002:10:38
16Bertelsen-TangvikØyvindHalsa IL
DNS
17NybøTerjeBergsøy IL
DNS
18KråkenesHeroldTaskekrabben
DNS
19HovlandRunar TengelTambarskjelvar IL
DNS






Menn veteran 45-49 år


27 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1AskeSverre NesdalFjellhug Vereide IL00:37:3001:17:14
2SæthreNils RuneFramo BIL00:40:4301:21:40
3RiseJan EndreHareid IL00:40:3701:21:43
4WalakerPerFanaråk IL00:41:3001:24:14
5MaurenFrodeVelledalen IL - Friidrett00:41:3001:25:11
6BjørkhaugAndersFørde IL00:42:2001:25:21
7SkjølbergGisleBremanger Motbakkelag00:42:5301:26:01
8BergheimBerntSogndal IL00:42:5001:27:04
9BjørnestadPer IngeVelledalen IL - Friidrett00:40:5001:30:47
10Dahlgren HornnesAtle KristianFørde IL00:47:0001:35:02
11GrovJanFlorø00:47:5401:36:41
12LieAasmundOrkanger IF - Friidrett00:46:3101:36:43
13TjønnelandIdarGK00:47:2701:37:34
14BremnesArn-KjellFlorø Tog IF00:48:0001:38:18
15SkredeAtleFørde IL00:48:0001:39:58
16Stæger-BreisnesKristenEikefjord IL00:49:0001:41:36
17LeirdalBjørn
00:50:4001:42:29
18HauglandVidar
00:51:0001:42:52
19GrøndalHerman MyrenLærdal IL00:49:0001:43:42
20GåsværJo IngeGaular IL00:52:4901:44:49
21SellereiteMagne
00:54:5901:55:14
22RønnestadLars-PetterMoltustranda IL00:56:3001:56:03
23HaugenStianLoddefjord IL01:18:3202:49:47
24GaldIngolfBFG Bergen Løpeklubb
DNS
25BøyumPer OlavSyril IL
DNS
26KvarsvikRogerkondis
DNS
27NyheimFrank

DNS






Menn veteran 50-54 år


14 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1VassbotnBjørn Ole
00:40:3701:21:32
2IglandHåkonSvelgen T&IF00:42:4901:26:19
3ReigstadTruls
00:42:4001:27:02
4EkerhovdAsbjørnBremanger Motbakkelag00:44:1801:30:33
5FredriksenFridtjof
00:45:1601:32:50
6VebenstadØyvindTurvenner00:44:3001:33:20
7IndrebøØyvindFørde IL00:47:1001:35:37
8FloenFrodeRLK00:48:1001:36:25
9HoprekstadFrodeAure IL - Friidrett00:46:5401:36:39
10HansenHans MagnarFørde IL00:53:0801:45:29
11BuhaugLeif ErikJotun IL00:58:2002:01:37
12EikåsUlf-MagneStryn T og IL00:58:5002:02:50
13NylundSvenMolde Olymp - Friidrett
DNS
14BøeAlf PetterRindal IL
DNS






Menn veteran 55-59 år


6 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1SpilkerHendrik StorsteinNTNUI00:44:0001:29:56
2EideVidarFjellhug Vereide IL00:47:2701:35:39
3HjelleOsmundJølster IL00:49:0001:41:24
4AnderssonThomas
00:49:0001:41:40
5WefringTrondFlorø Tog IF00:51:0001:49:09
6JúlíussonPétur
00:55:3001:57:10






Menn veteran 60-64 år


4 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1TysseRune PettersenTeam intersport sogndal00:46:4001:35:31
2MelheimSveinMosjonskaren00:49:4001:44:03
3SellereiteBjørnSpjelkavik IL00:53:5001:48:35
4StendalEspen
01:07:2002:15:56






Menn veteran 65-69 år


2 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1JacobsenEgil
00:54:0001:49:40
2HaugenInge AsbjørnHornindal IL00:57:3001:59:14






Menn veteran 70-74 år


2 delt.






NrEtternamnFornamnKlubbMellomtidTid
1HansenOleNidelv IL00:55:4501:57:01
2HjermannHaraldSogndal IL00:57:3101:57:53







0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline