Febr. 2014: Skirenn på Utvikfjellet laurdag

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 28. Jan 2015

Skirenn på Utvikfjellet laurdag



Startlisa finn du nedanfor.

Her er ein link der du kan følgje med på resultata etter kvart som dei tikkar inn: http://emitliveserver.cloudapp.net:8081/lopmeny/3162





SSF Cup Kleivanerennet 2014

Startliste

Breimsbygda Skisenter, Utvikfj 22.02.2014

J 8 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

6 Regine Aa Sandal Breimsbygda IL 13:03:00 1009*

7 Josefine Lefdal IL Bjørn 13:03:30 1007*

8 Borgny Kristin Hetle Breimsbygda IL 13:04:00 1006*

9 Ragnhild Solheim Kiil Førde IL 13:04:30 1008*

Fullførte:0 Påmeldte:4 Startende: 4

J 9 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

10 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 13:05:00 1011*

11 Jenny Sølvberg Førde IL 13:05:30 1010*

12 Johanne Støfring Jølster IL 13:06:00 1012*

13 Olianna Felde Breimsbygda IL 13:06:30 1014*

14 Astrid Solheim Kiil Førde IL 13:07:00 1015*

15 Selma Guddal Breivik Markane IL 13:07:30 1016*

16 Guri Line Brekke Førde IL 13:08:00 1013*

Fullførte:0 Påmeldte:7 Startende: 7

G 8 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

22 Nicolai Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL 13:11:00 1023*

23 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL 13:11:30 1022*

24 Esekiel Henden Eid IL 13:12:00 1024*

25 Sander Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL 13:12:30 1025*





G 9 år





Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

26 Mathias Rauset Fjellhug/Vereide IL 13:13:00 1028*

27 Jørgen Fure Breimsbygda IL 13:13:30 1027*

28 Torje Seljeset Fjellhug/Vereide IL 13:14:00 1026*





J 10 år





Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

31 Ellisiv Hetle Breimsbygda IL 13:15:30 1031*

32 Nora Hov Kaupanger IL 13:16:00 1032*

G 10 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

35 Ørjan Aske Fjellhug/Vereide IL 13:17:30 1035*

36 Trym Tufte Sogndal IL 13:18:00 1036*

37 Mathias Helgheim Førde IL 13:18:30 1039*

38 Mathias Nesgård Fjellhug/Vereide IL 13:19:00 1040*

39 Mathias Aa Sandal Breimsbygda IL 13:19:30 1038*

40 Vegard Elvebakk Engeset Fjellhug/Vereide IL 13:20:00 1037*





J 11 år





Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

43 Thea Lundekvam Førde IL 13:21:30 1043*

44 Hanna Lægreid Nes Hafslo IL 13:22:00 1045*

45 Benedikte Tveit Førde IL 13:22:30 1046*

46 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 13:23:00 1047*

47 Marthea Felde Breimsbygda IL 13:23:30 1044*

48



Kristina Skaflestad Hegrenes Førde IL 13:24:00 1048*









J 12 år





Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

49 Synnøva Kårstad Skaar Førde IL 13:24:30 1052*

50 Stina Hillestad Hafslo IL 13:25:00 1058*

51



Henriette Skaflestad Hegrenes Førde IL 13:25:30 1049*



52 Gunhild Nesgård Fjellhug/Vereide IL 13:26:00 1051*

53 Oda Hov Kaupanger IL 13:26:30 1053*

54 Malin Aske Fjellhug/Vereide IL 13:27:00 1057*

55 Marte Bagaasen Mork Haugsbygd IF 13:27:30 1055*

56 Jenny Grindedal Ertesvåg Kaupanger IL 13:28:00 1050*

57 Maria Sølvberg Førde IL 13:28:30 1056*

58 Oselie Henden Eid IL 13:29:00 1054*







G 11 år





Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

61 Steffen Sjøvold-Igelkjøn Førde IL 13:30:30 1063*

62 Andre Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL 13:31:00 1065*

63 Viktor Larssen Hunvik Eid IL 13:31:30 1061*

64 Sander Kapstad Gaular IL 13:32:00 1062*

65 Håvard Hetle Breimsbygda IL 13:32:30 1064*

G 12 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

66 Sivert Elvebakk Engeset Fjellhug/Vereide IL 13:33:00 1072*

67 Oliver Bosdal Thorsen Førde IL 13:33:30 1069*

68 Oskar Guddal Breivik Markane IL 13:34:00 1074*

69 Thristan Engebø Ullebø Førde IL 13:34:30 3446622

70 Simen Rauset Fjellhug/Vereide IL 13:35:00 1077*

71 Adrian Apalset Førde IL 13:35:30 1071*

72 Håvard Klakegg Jølster IL 13:36:00 1078*

73 Håkon Aa Albretsen Kaupanger IL 13:36:30 1073*

74 Ivar Nistad Gaular IL 13:37:00 1070*

75 Ulvar Tufte Sogndal IL 13:37:30 1068*

76 Håvard Myklebust Hauge Fjellhug/Vereide IL 13:38:00 1067*

77 Øyvind Fure Breimsbygda IL 13:38:30 1075*

78 Håkon Noreide Berg Førde IL 13:39:00 1066*

79 Sivert Heggheim Mannsverk Jotun IL 13:39:30 1076*



J 13 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

82 Hanna Grindedal Ertesvåg Kaupanger IL 13:41:00 1081*

83 Gyrid Øygard Førde IL 13:41:30 1082*



J 14 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

84 Synneva Iren Kvile Førde IL 13:42:00 1083*

85 Malene Myklebust Hauge Fjellhug/Vereide IL 13:42:30 1084*

86 Ane Brekke Førde IL 13:43:00 1085*



G 13 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

89 Christian Helgheim Førde IL 13:44:30 1091*

90 Håvar Kvam IL Bjørn 13:45:00 1092*

91 Johan Johannessen Skrede Førde IL 13:45:30 1088*

92 Øystein Støfring Førde IL 13:46:00 1093*

93 Johan Lægreid Nes Hafslo IL 13:46:30 1089*

94 Elias Bergset Veten IL 13:47:00 1094*

95 Sebastian Tveit Førde IL 13:47:30 1090*

G 14 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

96 Thomas Walaker Førde IL 13:48:00 1096*

97 Simen Heggheim Mannsverk Jotun IL 13:48:30 1100*

98 Simon Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 13:49:00 3503919

99 Even Nesgård Fjellhug/Vereide IL 13:49:30 1103*

100 Knut Nornes Sogndal IL 13:50:00 1102*

101 Martin Lundekvam Gaular IL 13:50:30 1097*

102 Eirik Sundsøy Kaupanger IL 13:51:00 1098*

103 Lars Thorsnes Lefdal IL Bjørn 13:51:30 1101*

104 Stian Kapstad Gaular IL 13:52:00 1105*

105 Eskil Hov Kaupanger IL 13:52:30 1095*

106 Even Vigdal IL Bjørn 13:53:00 1099*

107 Kent Ove Sæten Hyen IL 13:53:30 1104*



J 15 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

112 Inga Kårstad Skaar Førde IL 13:56:00 3592938



G 15 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

115 Håvard Bergheim Holvik Fjellhug/Vereide IL 13:57:30 1113*

116 Brage Burø Sunde Førde IL 13:58:00 3590395

117 Andreas Hetle Breimsbygda IL 13:58:30 3583465

118 Erik Johannessen Skrede Førde IL 13:59:00 1112*

119 Robin Wathne Nedrehagen Syril IL 13:59:30 3579778

120 Nikolai Larssen Hunvik Eid IL 14:00:00 3593704

121 Runar Sekse Hafslo IL 14:00:30 3533676

122 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL 14:01:00 1114*

123 Eirik Rauset Fjellhug/Vereide IL 14:01:30 1115*



G 16 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

126 Jonas Skjeldestad Hove Sogndal IL 14:03:00 3578812

127 Henrik Thorsnes Lefdal IL Bjørn 14:03:30 3230398

128 Ådne Reidar Nes Kleppe Eid IL 14:04:00 3514239

129 Sedrik Engebø Ullebø Førde IL 14:04:30 3097003

130 Kristian Haugen IL Bjørn 14:05:00 3014503

131 Aleksander Sunde Kvile Førde IL 14:05:30 1118*

132 Vegard Aafedt Bukve Jotun IL 14:06:00 1119*

M 17 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

136 Andreas Rauset Fjellhug/Vereide IL 14:08:00 3519584



M 18 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

137 Vegard Skaflestad Hegrenes Førde IL 14:08:30 1123*



M 19/20 år

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

138 Bendik Grimsbø Førde IL 14:09:00 3231479



Menn senior

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

139 Anders Bergset Veten IL 14:09:30 1124*

Menn Veteran

Start nr. Navn Klubb Tid Brikkenr

140 Eivind Skaar Førde IL 14:10:00 1126*

141 Herman Ingolf Erdal Førde IL 14:10:30 1125*


21.02.2014 22:00



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc