Mai 2014: Senterløpet med bra deltaking

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 28. Jan 2015

Senterløpet 2014 med bra deltaking



Senterløpet i kveld samla i alt omlag 65 løparar, der dei aller fleste var med på Mini-senterløpet. 12 år og yngre deltok på eit løp rundt Sparebanken og Heradshuset (dei aller minste tok snarvegen rett opp framfor heradshuset), medan alle frå 13 år og oppover deltok på 140 m sprint opp den "Raude Løparen" framfor heradshuset.

Vidar Hatlem var raskast av gutane, med 17,4. I jenteklassen hadde Sandra Kleppenes Sårheim beste tid, med 20,4. (tre bilete under resultatlista)

Resultat:

Biletet: Robert Andre Moldestad, BBIL i flott driv på den raude løparen







Jenter



1999Sandra Kleppenes SårheimBreimsbygda20,4
1999Olina RosetSandane T&Il21,5
2000Thea Malen FuglestrandSandane T&Il23,7
2001Jenny LeirgulFjellhug/Vereide23,5
Gutar
2001Sivert SolheimFjellhug/Vereide22,9
2001Jostein KloksetSandane T&il23,6
2000Robert Andre MoldestadBreimsbygda19,6
2000Håkon Hjelle RosetSandane T&il21,0
2000Even NesgårdFjellhug/Vereide21,3
2000Sivert Johan GimmestadFjellhug/Vereide21,9
2000Erik KoopmansBrodd23,3
2000Håkon FjellestadFjellhug/Vereide23,4
2000Magnus EideFjellhug/Vereide24,1
2000Kristoffer August VereideFjellhug/Vereide28,6
1997Vidar HatlemGloppen FIL17,4
1996Hans SandeGloppen FIL18,8




Mini-Senterløpet:

Kortaste løypa
StartnrNamnKlubbResultat
Jenter/Gutar fødd 2007 eller seinare
3Ine Drageset NesFj/V0,46
4Espen Drageset NesFj/V0,59
5June Elvebakk EngesetFj/V0,44
12Peter FjellestadFj/V1,02
14Sunniva :ren LeirgulFj/V0,49
17Isak FjellestadFj/V0,47
18Ole Bjarte FjellestadFj/V0,50
19Noa Johannes Akeza0,48
20Emma SelsvikFj/V0,51
21Sander Aske GranheimFj/V0,38
24Johan Aag[rd MidthjellStil0,54
25Elena S'tren HolvikStil0,47
30Christian Eimhjellen FjelltvedtStil0,45
33Ole Kristian EngelstadStil0,44
35Aurora SvalheimStil1,30
36Mathe SvalheimStil0,46
37Sondre SvalheimStil0,43
38Amalie kirkhornStil0,52
39Malin KloksetStil0,53
40Ada Tomine Helgheim LangloStil0,56
41Hermann HebardStil0,51
46August GloppestadBrodd0,45
48Tobias AustrheimStil0,44
Litt lenger løype:
Jenter/Gutar f. 2006
9Anna SollidFj/V1,01
22Nikolai Aske GranheimFj/V0,55
26Reinart Aaf[rd MidthjellStil0,54
Jenter/Gutar f. 2005
11Arild FjellestadFj/V
27Simen S'tren HolvikStil0,53
28Matias RausetStil0,49
29Tobias Eimhjellen FjelltvedtStil0,52
31Adrian Sandal EngelandStil0,51
32Torje SeljesetStil0,5
Jenter f. 2004
43Cecilie TveitFj&V0,52
44Else Mari NyheimFj&V0,57
45Emma GloppestadBr0dd0,48
Gutar f 2004
1Ørjan Nesdal AskeFj/V0,45
6Vegard Elvebakk EngesetFj/V0,44
10Roar FjellestadFj/V0,42
34Isak KloksetSril0,49
42Jelle KoopmansBrodd0,43
47Oskar FureFj/V0,47
Jenter f. 2003
16Berit LeirgulFj&V0,45
Gutar f. 2003
7Markus FjellestadFj/V0,44
8Sindre SollidFj/V0,49
23Andre Aske GranheimFj/V0,46
Jenter f. 2002
2Malin Nesdal AskeFj/V0,44
13Kristine Lote Rust;enSTIL0,42
15Johanna RosetSTIL0,43




Jenny Leirgul, Fj/V og Tea Malen Fuglestrand, BBIL





Erik Koopmans frå Brodd vart den heldige vinnar av gåvekort på kr. 1.000,-. Her framfor Magnus Eide, som også i år vann gåvekort





Sivert Solheim, Fj/V og Jostein Klokset, STIL






08.05.2014 19:00



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline