Resultat Kleivanerenn nr 3

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 31. Jan 2015



Tredje karusellrennet på Kleivane vart skipa til i dag, i flott vinterver, og med god deltaking. Resultatlista finn du her Kleivanerennet nr. 3 31 01 2015.xlsx

Sidan nokon har fått problem med å opne dokumentet i linken, legg vi inn heile lista her:

Resultat karusellrenn nr 3
Kleivane 31.01.2015
7 år og yngre 0,7 km
Peter Fjellestad 4 12
Markus Vereide Heggdal 3 22
Martine Vereide Heggdal 5 36
Nicolai Hauge Ravnestad 2 42
Eirik Sollid 4 10
Ola Almenning Ravnestad 3 47
Jofrid Almenning Ravnestad 5 59
Jens Kristian Fjellestad 2 41
Ane Hjelmeset Kirkeeide 3 25
Anna Mathea H Sørheim 9 50
Margret Hjelmeset Fragått 3 27
Jostein Bolseth Lote 5 21
Kornelia Trøsken 2 57
Aurora Svalheim 6 54
Ane Sunde Andenæs 3 59
Marie Sunde Andenæs 10 13
Rebekka Fure 7 04
Jan Alexander Bjunicka 7 05
Lars Fjellestad 8 53
Louvise Fjellestad 6 54
Espen Drageset Nes 3 53
Elias O Takle 3 11
Nikolai Takle 7 43
Nora Lundestad 5 28
Marie R Mykland 3 56
Sofie R Mykland 7 59
Helga Hjelmeset Fragått 4 50
Matias Austrheim 12 25
Tiril Austrheim 11 48
Hanne Solheim 9 59
Karoline Aske 4 46
Silje Hamre 4 04
Tiril Maria Fuglestrand 3 58
Isak Fjellestad 9 40
Sofie Solberg 4 10
Simon Bakkelid 7 42
Live Hjelmeset Fragått 16 15
8 - 10 år 1 km
Arild Fjellestad 4 14
Erlend Fagerli 6 01
Nicolai Aske Granheim 3 39
Mina Vereide Heggdal 5 19
Sander Aske Granheim 4 00
Hannah Midtkandal 7 03
Malin Hauge Ravnestad 5 04
Martine Håvik 6 38
Anna Sollid 5 52
Sindre Fjellestad 4 28
Oddrun Hjelmeset Kirkeeide 4 08
Maja K Haugen 7 49
Wiktoria Bjunicka 7 34
Ole Bjarte Fjellestad 6 57
Kristine Sårheim Søreide 5 27
Sondre Sårheim Søreide 6 23
Vilde Bolseth Lote 4 54
Eline Fjellestad 6 31
Emma Selsvik 7 04
Inger Hjelmeset 4 10
Sondre Svalheim 4 50
Mathea Svalheim 5 54
Vegard Elvebakk Engeset 7 30
June Elvebakk Engeset 5 29
Marie Hjelmeset 6 55
Ine Drageset Nes 7 10
Mathilde O Takle 5 56
Tobias Austrheim 11 42
Erik Solheim 6 51
Christian Aske 6 02
Elisabeth Hamre 510
Bendik Fuglestrand 4 34
Erik Solberg 6 46
Sebastian Bakkelid 7 31
Tobias Bakkelid 8 07
Johan Sollid 8 00
11 og 12 år 2 km
Mathias Nesgård 6 56
Andre Aske Granheim 7 07
Roar Fjellestad 7 24
Markus Fjellestad 7 54
Sindre Sollid 7 58
Ørjan Nesdal Aske 8 02
Tobias Fuglestrand 8 14
Elias Solberg 8 16
Anna Fjellestad 8 24
Jørgen Trøsken 8 29
Vegard Hovstad 11 09
Henrik Daniel Sundt Ravnestad 11 24
J 12 2 km klassisk + 2 km skøyting
Maren Hjelmeset Kirkeeide 14 41
G 13 år 3 km
Sivert Elvebakk Engeset 16 18
J 13 år 2 km klassisk + 2 km skøyting
Gunhild Nesgård 15 33
Malin Nesdal Aske 15 37
J 15 år 5 km
Thea-Malen Fuglestrand 30 07
J 15 år 2 km klassisk + 2 km skøyting
Malene Myklebust Hauge 15 13
G 15 år 5 km
Even Nesgård 18 24
Håkon Fjellestad 22 14
Magnus Eide 22 19
Menn senior 6 km klassisk + 6 km skøyting
Sverre Nesdal Aske 39 46
Arne Nesgård 42 27
Vegard Fagerli 42 27
Ragnor Alme 42 52


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline