Fjellhug/Vereide IL - Ski

Fjellhug/Vereide IL - Ski

Resultatliste frå SSF cup på Langeland

Postet av Fjellhug/Vereide IL - Ski den 8. Feb 2015


SSF-Cup

. Langeland ski- og fritidsenter

07.02.15

Resultatliste per klasse

J 8 år | G 8 år | J 9 år | G 9 år | J 10 år |
G 10 år | J 11 år | G 11 år | J 12 år | G 12 år |
J 13 år | G 13 år | J 14 år | G 14 år | G 15 år |
J 16 år | K 17 år | G 16 år | K 19/20 år | Kvinner senior |
M 17 år | M 18 år | Menn Veteran | M 19/20 år | Menn senior |


Resultatliste J 8 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
Bjørkhaug,JennyFørde IL06:51
Degnepoll,Aurora FurnesFørde IL07:29
Espe,Lina MariaFørde IL07:59
Helleseth,Karoline HelgåsFørde IL08:44
Holme,Sara EliseFørde IL07:43
Kapstad,TuvaGaular IL08:09
Kiil,Ragnhild SolheimFørde IL09:11
Kjæmpenes,LinneaFørde IL08:48
Lefdal,Josefine TorsnesIL Bjørn06:42
Lundekvam,EliseGaular IL12:49
Lundekvam,Rebekka OtternesFørde IL07:06
Mielnik,HannaFørde IL09:10
Myklebust,Hannah KirkebøFørde IL15:30
Ottesen,Jenny HafstadFørde IL08:12
Skrede,Kaja JohannessenFørde IL08:46
Sølvberg,KristineFørde IL14:01
Thorsen,Othilie BosdalFørde IL07:28
Resultatliste G 8 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
Engesæter,DavidFørde IL07:30
Frøyen Helle,RoarFørde IL08:17
Helgås,Ola FlatenFørde IL10:05
Helle,SteffenFørde IL06:10
Langedal,AudunSvelgen T&IF07:46
Lundekvam,Andreas OtternesFørde IL07:59
Lundekvam,Edvard KapstadBjarg IL07:51
Lundekvam,Gabriel KapstadBjarg IL12:33
Nondal,Hans KristianFørde IL08:55
Otternes,Noah ØrenFørde IL07:59
Tufte,EskilSogndal IL09:13
Tufte,YrjanSogndal IL06:44
Resultatliste J 9 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
Berg,Maria NordeideFørde IL06:52
Kapstad,CamillaGaular IL09:00
Ødelien,Guro VikFørde IL08:24
Resultatliste G 9 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
Hvidsten,AndreasFørde IL06:04
Kapstad,Atle ØlnesFørde IL07:25
Thorsen,Niklas BosdalFørde IL06:43
Årdal,VegardFana IL05:51
Resultatliste J 10 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
Brekke,Guri LineFørde IL06:27
Eikevik,IngvildSogndal IL05:48
Kiil,Astrid SolheimFørde IL06:43
Lundekvam,KatrineGaular IL12:26
Nondal,Ida KristinFørde IL08:12
Sølvberg,JennyFørde IL06:48
Resultatliste G 10 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
Bjørkhaug,AkselFørde IL06:08
Degnepoll,Magnus FurnesFørde IL06:46
Grønli,HåkonFørde IL06:12
Helle,StianFørde IL05:28
Hervik,Joachim SkredeFørde IL07:00
Holme,KasperFørde IL07:17
Larssen Hunvik,JoakimEid IL07:09
Nes,ErlingFørde IL06:43
Ottesen,Sigve HafstadFørde IL07:02
Rauset,MathiasFjellhug/Vereide IL05:43
Resultatliste J 11 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Lundekvam,Linnea OtternesFørde IL09:06 + 00:00
2Engesæter,Mali MonicaFørde IL09:42 + 00:36
3Skilbrei,DeidreFørde IL09:52 + 00:46
4Hov,NoraKaupanger IL10:48 + 01:42
5Kapstad,TirilGaular IL11:36 + 02:30
6Grimeland,OdaFørde IL12:00 + 02:54
7Husetuft,Mathilde FlatenFørde IL13:08 + 04:02
Resultatliste G 11 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Espe,MartinFørde IL08:06 + 00:00
2Helgheim,MathiasFørde IL08:12 + 00:06
3Tufte,TrymSogndal IL08:28 + 00:22
4Holme,TobiasFørde IL08:48 + 00:42
5Tefre,AndreasFørde IL08:58 + 00:52
6Tefre,ThomasFørde IL09:02 + 00:56
7Nes Hjelle,IngebrigtEid IL09:08 + 01:02
8Tveito,AntonKaupanger IL09:11 + 01:05
9Nondal,Ole MartinFørde IL09:29 + 01:23
10Hvidsten,NikolaiFørde IL10:27 + 02:21
11Ødelien,Elias VikFørde IL10:34 + 02:28
12Kjæmpenes,KristofferFørde IL12:48 + 04:42
Resultatliste J 12 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Kirkeeide,Maren HjelmesetMarkane IL08:14 + 00:00
2Tveito,LouiseKaupanger IL08:52 + 00:38
3Lundekvam,TheaFørde IL09:18 + 01:04
4Tveit,BenedikteFørde IL10:00 + 01:46
5Langedal,AndreaSvelgen T&IF12:37 + 04:23
Resultatliste G 12 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Larssen Hunvik,ViktorEid IL08:14 + 00:00
2Igelkjøn,Steffen SjøvoldFørde IL08:15 + 00:01
3Navelsaker,Jon-Kristoffer HestaFørde IL08:43 + 00:29
4Helleseth,Nikolai HelgåsFørde IL09:55 + 01:41
5Mielnik,AndrzejFørde IL10:43 + 02:29
6Furnes,BørgeGaular IL10:46 + 02:32
7Kapstad,SanderGaular IL11:43 + 03:29
8Lundekvam,EirikGaular IL12:16 + 04:02
Resultatliste J 13 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Skaar,Synnøva KårstadFørde IL14:15 + 00:00
2Stedje,Nora RaaeFørde IL16:08 + 01:53
3Tjønneland,Mia KirkebøFørde IL18:56 + 04:41
Resultatliste G 13 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Ullebø,Thristan EngebøFørde IL11:30 + 00:00
2Thorsen,Oliver BosdalFørde IL12:22 + 00:52
3Tufte,UlvarSogndal IL13:33 + 02:03
Resultatliste J 14 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Øygard,GyridFørde IL12:12 + 00:00
Resultatliste G 14 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Kvam,HåvarIL Bjørn11:43 + 00:00
2Solheim,Ørjan ØrjansenEikefjord IL12:01 + 00:18
3Bergset,EliasVeten IL12:08 + 00:25
4Borkamo,BjørnGaular IL12:29 + 00:46
5Eikevik,VegardSogndal IL12:56 + 01:13
6Tveit,SebastianFørde IL12:57 + 01:14
7Espe,SimonFørde IL13:43 + 02:00
8Kapstad,SivertGaular IL14:22 + 02:39
9Furnes,TorgeirGaular IL16:06 + 04:23
10Kjæmpenes,AndreasFørde IL16:38 + 04:55
Resultatliste G 15 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Hov,EskilKaupanger IL17:43 + 00:00
2Nesgård,EvenFjellhug/Vereide IL18:27 + 00:44
3Kapstad,StianGaular IL19:29 + 01:46
4Øvrebø,LarsGaular IL19:30 + 01:47
5Walaker,ThomasFørde IL20:15 + 02:32
6Lundekvam,MartinGaular IL22:49 + 05:06
Resultatliste J 16 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Skaar,Inga KårstadFørde IL18:30 + 00:00
Resultatliste K 17 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Lerum,ÅsaFørde IL20:43 + 00:00
Resultatliste G 16 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Hetle,AndreasBreimsbygda IL21:43 + 00:00
2Sunde,Brage BurøFørde IL21:48 + 00:05
3Navelsaker,MatiasEid IL22:36 + 00:53
4Hammersvik,Vetle UhreFørde IL22:45 + 01:02
5Larssen Hunvik,NikolaiEid IL23:15 + 01:32
6Sekse,RunarHafslo IL23:44 + 02:01
7Fjelldal,OskarEid IL24:05 + 02:22
8Skrede,Erik JohannessenFørde IL24:13 + 02:30
9Blikra,Torstein BolstadGaular IL25:13 + 03:30
10Rønnekleiv,Sigurd R.Eid IL27:15 + 05:32
Resultatliste K 19/20 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Erfjord,MarteHafslo IL25:43 + 00:00
Resultatliste Kvinner seniorReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Ryste,BodilGaular IL25:15 + 00:00
Resultatliste M 17 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Hove,Jonas SkjeldestadSogndal IL22:16 + 00:00
2Kleppe,Ådne Reidar NesEid IL22:55 + 00:39
3Lefdal,Henrik ThorsnesIL Bjørn23:44 + 01:28
4Haugen,KristianIL Bjørn24:26 + 02:10
Resultatliste M 18 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Rauset,AndreasFjellhug/Vereide IL21:13 + 00:00
Resultatliste Menn VeteranReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Skaar,EivindFørde IL35:56 + 00:00
2Solheim,StigEikefjord IL38:08 + 02:12
3Fjelldal,Hans AkselEid IL39:57 + 04:01
Resultatliste M 19/20 årReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Hegrenes,Vegard SkaflestadFørde IL32:40 + 00:00
Resultatliste Menn seniorReturn
PlassNavnKlubb Tid
1Hegrenes,MartinFørde IL31:33 + 00:00
2Pollen,Roger ØyeFørde IL31:35 + 00:02
3Haugsbø,AndreGaular IL32:10 + 00:37
4Tormodset,DanielFørde IL35:11 + 03:38
5Årdal,Asgeir MandelidJølster IL36:18 + 04:45


07.02.15 17:04:34 eTiming versjon 3.6 Emit as





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.