Svinestranda Opp - INNBYDING (og påmelde hittil)

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 18. Jun 2015




Innbydinga til Svinestranda Opp finn du her: http://www.fjellhugvereide.no/blog/post/31144/innb...

Send oss gjerne ei førehandspåmelding på epost!

Desse er pr. fredag kveld melde på:

1 MV 45-49 Claus Guttesen Breimsbygda
2 MV 50-54 Henry Hammersland Gloppen FIL
3 MV 40-44 Vegard Fagerli Gloppen FIL
4 M 16-19 Nikolai Larsen Il Ski
5 MV 40-44 Sindre Humberset Gloppen FIL
6 KV 35-39 Merete Helgheim Gloppen FIL
7 KV 65-69 Liv Berge Åheim il
8 M 23-34 Arve Rindal Eid il
9 M 35-39 Kay Roger Haugen Eid Motbakkelag
10 MV 40-44 Gisle Skjølberg Bremanger il
11 MV 40-44 Lars Otto Alme Fjellhug/Vereide
12 MV 45-49 Asbjørn Ekerhovd Bremanger il
13 MV 45-49 Roger Nygård Eid il
14 MV 55-59 Hans Fjelldal Eid il
15 M 16-19 Oskar Fjelldal Eid il
16 MV 40-44 Sverre Nesdal Aske Gloppen FIL
17 M 16-19 Eirik Rauset STIL
18 M 16-19 Andreas Rauset STIL
19 K 23-34 Eli Anne Dvergsdal Jølster
20 MV 40-44 Jan-Ole Eikås Kjølsdalen il
21 MV 70-74 Reidar G Huus BKLF
22 K 23-34 Elisabeth Hildenes Eid il
23 MV 35-39 Sveinung M Pile Eid Motbakkelag
24 MV 40-44 Stig Svalheim Gloppen FIL
25 MV 40-44 Inge Andre Visnes Almenning il
26 MV 45-49 Jon-Arne Skram Måløy il
27 M 16-19 Brage B Stokseth Gjerdsvika
28 MV 40-44 Wenche Bjørkeng Gjerdsvika
29 MV 50-54 Leif-Ole Stokseth Gjerdsvika
30 M 23-34 Kenneth Vedvik Eid il
31 MV 35-39 Arild Vonheim Eid Motbakkelag
32 MV 50-54 Jan Karsten Nygård Nygård Toppidrett
33 M 16-19 Vegard Skaflestad Hegrenes Førde
34 M 23-34 Håvard Myklebust Fjellfotografen
35 K 16-19 Elise Skeide Bakke Eid il
36 KV 50-54 Mary Moe Bremanger il
37 MV 40-44 Edvard Fjellestad Fjellhug/Vereide


Vi tek gjerne i mot fleire påmeldingar på førehand!

Sortert klassevis:
Startnr. Klasse Plass Namn Lag
35 K 16-19 Elise Skeide Bakke Eid il
19 K 23-34 Eli Anne Dvergsdal Jølster
22 K 23-34 Elisabeth Hildenes Eid il
6 KV 35-39 Merete Helgheim Gloppen FIL
36 KV 50-54 Mary Moe Bremanger il
7 KV 65-69 Liv Berge Åheim il
4 M 16-19 Nikolai Larsen Il Ski
15 M 16-19 Oskar Fjelldal Eid il
17 M 16-19 Eirik Rauset STIL
18 M 16-19 Andreas Rauset STIL
27 M 16-19 Brage B Stokseth Gjerdsvika
33 M 16-19 Vegard Skaflestad Hegrenes Førde
8 M 23-34 Arve Rindal Eid il
30 M 23-34 Kenneth Vedvik Eid il
34 M 23-34 Håvard Myklebust Fjellfotografen
9 MV 35-39 Kay Roger Haugen Eid Motbakkelag
23 MV 35-39 Sveinung M Pile Eid Motbakkelag
31 MV 35-39 Arild Vonheim Eid Motbakkelag
3 MV 40-44 Vegard Fagerli Gloppen FIL
5 MV 40-44 Sindre Humberset Gloppen FIL
10 MV 40-44 Gisle Skjølberg Bremanger il
11 MV 40-44 Lars Otto Alme Fjellhug/Vereide
16 MV 40-44 Sverre Nesdal Aske Gloppen FIL
20 MV 40-44 Jan-Ole Eikås Kjølsdalen il
24 MV 40-44 Stig Svalheim Gloppen FIL
25 MV 40-44 Inge Andre Visnes Almenning il
28 MV 40-44 Wenche Bjørkeng Gjerdsvika
37 MV 40-44 Edvard Fjellestad Fjellhug/Vereide
1 MV 45-49 Claus Guttesen Breimsbygda
12 MV 45-49 Asbjørn Ekerhovd Bremanger il
13 MV 45-49 Roger Nygård Eid il
26 MV 45-49 Jon-Arne Skram Måløy il
2 MV 50-54 Henry Hammersland Gloppen FIL
29 MV 50-54 Leif-Ole Stokseth Gjerdsvika
32 MV 50-54 Jan Karsten Nygård Nygård Toppidrett
14 MV 55-59 Hans Fjelldal Eid il
21 MV 70-74 Reidar G Huus BKLF
















Kommentarer

1 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline