Tidsskjema og deltakarliste på Regionsleikane

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 12. Sep 2015




Tidsskjema Regionsleikane
G08G09G10G11G12J08J09J10J11J12
14:0060 m LengdeLengde
14:05
14:10LitenBall60 m60 m
14:15
14:20 60 m60 m
14:25
14:30LengdeLengdeLengde 60 m60 m
14:35 LitenBallLitenBall60 m
14:40 60 m60 m
14:45
14:50 LitenBallLitenBall
14:55
15:00
15:05
15:10 LitenBall
15:15 LengdeLengde
15:20
15:25
15:30 LitenBallLitenBall LengdeLengdeLengde
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00 LitenBallLitenBall
16:05
16:10600 m alle klassar (blir flytta litt fram dersom lengde J8-9-10 er tidlig ferdig)
16:15
16:20
16:25
Deltakarliste (
Startnr. KlasseNamnKlubb
23G08August GloppestadSTIL600
39G08Haldor VårdalSvint600
16G08Ivan Senkin StudsrødHyen il
35G08Nmarius Konstali-LødemelStryn
22G08Sondre SvalheimSTIL600
24G08Tobias AustrheimSTIL
6G08Tobias BakkelidFjellhug/Vereide il
36G08Tomas Eikenes TjellaugStryn
21G09Isak BøthunSogndal600
25G10Bendik FuglestrandSTIL600
27G10Christopher SolheimSTIL
41G10Elias Svenfelt TisthamarVikane
19G10Helge Aarøen TakloJølster
18G10Jakob SlåttenJølster
37G10Johannes Konstali-LødemelStryn
7G10Sebastian BakkelidFjellhug/Vereide il
17G10Simen SundeJølster
26G10Simen Sætren HolvikSTIL600
8G11Johannes GjengedalFjellhug/Vereide il
40G11Sigurd VårdalSvint600
9G12Lars Olav GjengedalFjellhug/Vereide il
28G12Tobias FuglestrandSTIL600
30J08Elena Sætren HolvikSTIL
14J08Evelina SætrenHornindal
31J08Mathea SvalheimSTIL600
20J08Sofie SundeJølster
29J08Tiril FuglestrandSTIL
2J09Gulisara PanyaratBrodd
3J10Emilie EngelbrektsonBrodd
12J10Emilie SkredeFørde il
15J10Ingeborg Sofie SætrenHornindal
42J10Katrine BrulandVikane
38J10Malin Eikenes TjellaugStryn
4J10Susanne SkjerdalBrodd600
1J11Anne Lovise IndrebøBBIL
11J11Cecilie TveitFjellhug/Vereide il
32J11Emma GloppestadSTIL
13J11Malin MoldestadFørde il
10J11Rakel VollstadFjellhug/Vereide il
34J12Elin MardalSTIL
5J12Julie Kristin SkjerdalBrodd
33J12Mia Huus FjellestadSTIL




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline