Trivselshallen friidrett: Deltakarliste

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 14. Jan 2016

StartnrFødselsårKlasseNamnKlubb60 mLengdeHøgdeKule
12008G08Balder BirknesAlmenning ilxxx
22007G09Anton JebsenAlmenning ilxxx
32006G10Jesper JebsenAlmenning ilxx
42008J08Elene Ailin SolheimAlmenning ilxxx
52008J08Ninni TellevikAlmenning ilxxx
62008J08Daria LevchenkoAlmenning ilxxx
72008J08Milana RaduncevaAlmenning ilxxx
82007J09Liss Charin SolheimAlmenning ilxxx
92007J09Adele BirknesAlmenning ilxxx
102007J09Lydia HjelleAlmenning ilxxx
112006J10Julie SvorenAlmenning ilxx
122006J10Leah Isabell HagenAlmenning ilxxx
132005J11Sunniva EideAlmenning ilxxx
142005J11Nikole RaduncevaAlmenning ilxxx
152004J12Thea SvorenAlmenning ilxxx
162004J12Siri SolibakkeAlmenning ilxxx
172004J12Viktoria JebsenAlmenning ilxxx
182003J13Hanna KassenAlmenning ilxx
192001J15Sera SolheimAlmenning ilxx
202008G08Vincent Claussøn KleppenesBreimsbygdaxxxx
212007G09Sondre Eide BøBreimsbygdaxx
222007J09Kristina HjelleBreimsbygdaxxx
232006J10Olive FørdeBreimsbygdaxxx
242005G11Jørgen FureBreimsbygdaxx
252005J11Malene Clausdatter KleppenesBreimsbygdaxxxx
262004J12Sanne Petrine FørdeBreimsbygdaxxx
272004J12Anne Lovise Krogh IndrebøBreimsbygdaxxxx
282002J14Julia Loen JordangerBreimsbygdaxx
292000G16Robert Andre MoldestadBreimsbygdaxx
301997J18-19Kjersti Hjelle EideBreimsbygdax
312008J08Elena HolvikSTILxx
322008J08Tiril FuglestrandSTILxx
332007J09Mathea Svalheim STILxx
342007G09Emil Helgheim STILxxxx
352007G09Tobias Austrheim STILxxxx
362007G09Harald Opheim STILxxxx
372007G09Sondre Devik STILxxxx
382007G09Sondre Sårheim Søreide STILxxx
392007G09Jens-Ole Mardal Aske STILxxxx
402007G09Sondre Svalheim STILxxxx
412007G09August Gloppestad STILxx
422006G10Asgrim Maritsson GrønengSTILxx
432005J11Kristine Sårheim SøreideSTILxxx
442005G11Christopher SolheimSTILxxxx
452005G11Simen Holvik STILx
462003J13Elin Mardal STILxx
472003J13Mia Huus Fjellestad STILxxx
482003G13Vegard Holen Eimhjellen STIL
492003G13Tobias Fuglestrand STILxx
502002J14Ida Mardal STILxx
512000G16Håkon Hjelle Roset STILxx
522000G16Marcus Frøyset STILxx
532004J12Marte NessHyllestadxxxx
542004G12Jakob SolheimHyllestadxxx
552005J11Mathea BråstadHyllestadxxxx
562005J11Ingelin HyllestadHyllestadxxxx
572005G11Isak JohannesenHyllestadxx
582005G11Oliver WolffHyllestadxxxx
592005J11Katrine BrulandVikanexxx
602006J10Inger HjelmesetStrynxxxx
612007G09David SkjerdalBroddxxxx
622005J11Susanne SkjerdalBroddxxxx
632003J13Julie Kristin SkjerdalBroddxxxx
642007G09Ole Bjarte FjellestadFj/Vereidexxx
652007G09Isak FjellestadFj/Vereidexx
662004J12Else-Mari NyheimFj/Vereidexxxx
672004G12Elias SkogliFj/Vereidex
682006J10Carina SkogliFj/Vereidexx
692004J12Oda Elisabeth Sundt RavnestadFj/Vereidexxxx
702007J09June EngesetFj/Vereidexxx
712004G12Vegard EngesetFj/Vereidexxx


722005J11Ingeborg SætrenHornindalxxx
732007J09Evelina SætrenHornindalxx
742002G14Sivert Elvebakk EngesetFj/Vereide x
752005J11Ingeborg SætrenHornindalxx x
762007J09Evelina SætrenHornindalxx
772004G12Ole Thomas YtrehusStårheimxxxx
782004G12Aleksander VonheimStårheimxxx
792007J09Beate StarheimStårheimxxxx
802007J09Ida Emilie VonheimStårheimxx x
812004G12Aron Matias VonheimStårheimxxxx
822007J09Nathalie Bruflot EideFørdexx x
831999G17Ingar HjelleOppstrynxxx
842003J13Karina Skaare TjellaugOppstrynxx x




Stemnestart presis kl 14.00! Tidsskjemaet vert lagt ut i morgon, eller seint i kveld. Pga av at lengdegropa ligg i enden på løpebana, tek vi sikte på å avvikle alle 60 m først, før vi startar med tekniske øvingar.


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline