KM terrengløp: RESULTAT

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 10. Apr 2016

Ingrid Hjelle Roset 19), her med start nr. 40, hadde beste tid mellom jentene/damene som sprang 1800 m. Nest best var Mari Sollid Eide (22), med start nr. 27, so var sekundet bak Ingrid. Foto: Svein Hjelmeset.


Resultat:

KM Terrengløp 2016

Distanse

Klasse

Startnr

Plass

Namn

Klubb

Resultat

700 m

J13

18

1

Cecilie Tveit

Fjellhug/Vereide

2,42

700 m

J14

16

1

Johanna Roset

STIL

2,37

1800m

K jun

40

1

Ingrid Hjelle Roset

GFIL

7,08

27

2

Mari Sollid Eide

GFIL

7,09

1800m

KV40-44

6

1

Charlotte Skjølberg

Zumba Bremanger

9,12

1800m

KV45-49

5

1

Judit B.N Ekerhovd

Zumba Bremanger

9,52

1800m

KV60-64

31

1

Herdis Lexau

Florø T&If

9,02

9

2

Bjørg Reknes

Florø T&If

9,03

1800m

KV65-69

10

1

Liv Berge

Åheim il

9,35

700 m

G13

26

1

Thomas Sæten

Hyen

2,16

G13

34

2

Tobias Fuglestrand

Stil

2,24

G13

36

3

Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker

Jølster

2,27

G13

22

4

Jesper Endal Jepsen

Almenning

2,36

700 m

G14

11

1

Håvard Klakegg

Jølster

2,13

G14

14

2

Kaya van Hulst

BBIL

2,25

G14

Øyvind Fure

BBIL

1200 m

G15

33

1

Elias Slåtten

Jølster

3,53

15

2

Henrik Farstad Skagen

Syril

4,17

1200 m

G16

12

1

Even Nesgård

Fj/Vereide

3,55

1800 m

M jun

37

1

Andreas Rauset

GFIL

6,07

3600 m

M sen

42

1

Odd-Anders Grimsbø

Nesna

12,08

3600 m

MV35-39

23

1

Hilmar Kråkenes

Almenning

12,52

32

2

Hans Jakob Walnum

Brodd

14,36

3600 m

MV40-44

30

1

Sverre Nesdal Aske

Fjellhug/v

12,53

28

2

Jon R Hauge

GFIL

12,55

3

3

Gisle Skjølberg

Bremanger il

13,20

41

4

Kenneth Fure

Fjellhug/v

14,37

38

5

Lars Otto Alme

Fjellhug/v

15,21

20

6

Inge Andre Visnes

Almenning

15,38

39

7

Sindre Humberset

GFIL

15,53

29

8

Marcus Vedeler

Eid il

16,26

3600 m

MV45-49

13

1

Joar Sunde

Olden

14,30

4

2

Asbjørn N Ekerhovd

Bremanger Motbakke

14,38

17

3

Jan Erik Roset

GFIL

15,20

43

4

Ulf Magne Eikås

Stryn

17,56

3600 m

MV50-54

2

1

Odd Arne Kolset

GFIL

13,58

3600 m

MV55-59

7

1

Egil Holvik

Almenning

15,24

3600 m

MV60-64

35

1

Kjell Navelsaker

Jølster

14,54

8

2

Leif Martin Reknes

Florø T&If

16,23

3600 m

MV65-69

25

1

Dagfinn Nyhammer

Gloppen FIL

15,19

19

2

Rolf Tennebø

SFE BIL

18,07

1

3

Olav Lyslo

Gloppen FIL

20,15

3600 m

MV70-74

24

1

Magne Tystad

Gloppen FIL

17,44

21

2

Jostein Visnes

Almenning

20,18


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline