Påmeldingar

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 10. Mai 2016

Dei første påmeldingane er byrja å kome inn (hugs gratis t-skjorte for dei 50 første!).

Vi oppdaterer med ujamne mellomrom etter kvart som vi mottek påmeldingar. Send gjerne ein epost til dagfinn.nyhammer@enivest.net Kontonummer for betaling av startkontingent er 3710.30.87512


1

K sen

Tina Løkke Vie

Gloppen FIL

2

K sen

Eli Anne Dvergsdal

Gular

3

KV35-39

Merete Helgheim

Gloppen FIL

4

KV45-49

Hanne Liland

Varegg

5

KV65-69

Liv Berge

Åheim il

6

M jun

Arvid Leirgul

Fjellhug/Vereide il

7

M jun

Andreas Rauset

GFIL

8

M jun

Kent Ove Sæten

Hyen

9

M jun

Hans Kristian Arnestad

Brodd

10

M sen

Ragnor Alme

Fjellhug/Vereide il

11

M sen

Eirik Hellerud

Brodd

12

M sen

Kenneth Vedvik

Eid Il

13

M sen

Per Sigve Selseng

Sogndal il

14

M sen

Thomas Rikstad

Almenning

15

M sen

Pål-Anders Rindal

Eid il

16

M sen

Vegard Holsen

Førde il

17

MV35-39

Kay Roger Haugen

Eid Motbakkelag

18

MV35-39

Vegard Fagerli

Fjellhug/Vereide il

19

MV35-39

Rune Aase Kalhagen

Eid Motbakkelag

20

MV40-44

Sindre Humberset

Gloppen FIL

21

MV40-44

Sverre Nesdal Aske

Fjellhug/Vereide il

22

MV40-44

Gisle Skjølberg

Bremanger il

23

MV40-44

Benny Østerbye Hansen

Fjellhug/Vereide il

24

MV40-44

Arild Vonheim

Eid Motbakkelag

25

MV40-44

Lars Otto Alme

Fjellhug/Vereide il

26

MV40-44

Jann Olav Tjønneland

Viksdalen

27

MV40-44

Kennet Fure

Fjellhug/Vereide il

28

MV45-49

Jan Erik Roset

Gloppen FIL

29

MV45-49

Roger Nygård

Nygård Toppidrett

30

MV45-49

Asbjørn Ekerhovd

Bremanger Motbakkelag

31

MV45-49

Dag Henry Nilsen

Varegg

32

MV45-49

Bjørn Harald Bongom

Varegg/Fjellgeitene

33

MV45-49

Martin Øvrebø

Måløy il (Sykkel)

34

MV50-54

Odd Kolseth

Gloppen FIL

35

MV70-74

Jan Steinar Roset

Gloppen FIL

37 M sen Espen Roll Karlsen Gneist
38 MV40-44 Stig Svalheim Gloppen Fil
MV45-49 Håkon Igland Svelgen il

Austrheimsstøylen:

100 G11 Jørgen Fure Breimsbygda
99 G11 Mathias Rauset Sandane T&IL
98 G12 Jonas Myklebust Breimsbygda
97 G12 Ørjan Nesdal Aske Fjellhug/Vereide
96 G13 Thomas Sæten Hyen
95 G14 Kaya van Hulst Breimsbygda
94 G14 Øyvind Fure Breimsbygda
93 G14 Simen Rauset Sandane T&IL
92 G14 Håvard Klakegg Jølster
G11 Bendik Fuglestrand Sandane TIL
G14 Olav Fuglestrand Sandane TIL



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline