God deltaking på Regionsleikane - over 60 påmelde

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 8. Sep 2016


Det er svært god påmelding til Regionsleikane i friidrett på Byrkjelo stadion på søndag. Over 60 deltakarar frå Gloppen, Jølster, Førde, Hyllestad og Sogndal stiller opp. Stemnet er for 8-12 år, og øvingane er 60m, lengde og liten ball. I tillegg har vi lagt inn ein 600 m, sidan det også er nokon som synest det er stas å springe litt lenger.


Deltakarlista ser slik ut (litt korrigert etter første gangs utlegging), og vi ber foreldre og lagleiarar kontrollere at dei påmelde er komne på lista:


Startnr.

Klasse

Etternavn

Fornavn

Org.tilhørighet

1

Gutter 8

Hetle

Erlend

Breimsbygda IL - Friidrett

2

Gutter 8

Kleppenes

Vincent Claussøn

Breimsbygda IL - Friidrett

3

Jenter 10

Førde

Olive

Breimsbygda IL - Friidrett

4

Jenter 11

Kleppenes

Malene Clausdatter

Breimsbygda IL - Friidrett

5

Jenter 12

Hjelle

Karoline

Breimsbygda IL - Friidrett

6

Jenter 9

Hetle

Borgny Kristin

Breimsbygda IL - Friidrett

7

Jenter 9

Hjelle

Kristina

Breimsbygda IL - Friidrett

8

Gutter 10

Granheim

Nicolai Aske

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

9

Gutter 8

Isane-Raad

Even Johan

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

10

Gutter 9

Granheim

Sander Aske

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

11

Gutter 8

Roth-Andenæs

Lars

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

12

Jenter 10

Sollid

Anna

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

13

Jenter 10

Skogli

Carina

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

14

Jenter 12

Nyheim

Else-Mari

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

15

Jenter 12

Tveit

Cecilie

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

16

Jenter 9

Bjotveit

Birgit

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

17

Jenter 9

Engeset

June Elvebakk

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

18

Jenter 9

Selsvik

Emma

Fjellhug/Vereide IL - Friidrett

19

Gutter 10

Rørvik

Ludvig

Førde IL - Friidrett - Friidrett

20

Gutter 10

Sandal

Håvard Sunde

Førde IL - Friidrett - Friidrett

21

Gutter 10

Skrøppa

Jakob Vårdal

Førde IL - Friidrett - Friidrett

22

Gutter 10

Svoen

Thomas

Førde IL - Friidrett - Friidrett

23

Gutter 12

Strømsli

Tobias

Førde IL - Friidrett - Friidrett

24

Gutter 8

Kleppenes

Sindre

Førde IL - Friidrett - Friidrett

25

Gutter 8

Lundekvam

Andreas Otternes

Førde IL - Friidrett - Friidrett

26

Gutter 8

Sandal

Gaute Sunde

Førde IL - Friidrett - Friidrett

27

Gutter 8

Skrede

Marius

Førde IL - Friidrett - Friidrett

28

Gutter 8

Vosseteig

Matheo

Førde IL - Friidrett - Friidrett

29

Jenter 10

Berg

Maria Nordeide

Førde IL - Friidrett - Friidrett

30

Jenter 10

Kleppenes

Amalie

Førde IL - Friidrett - Friidrett

31

Jenter 10

Laukeland

Aurora

Førde IL - Friidrett - Friidrett

32

Jenter 11

Skrede

Emilie

Førde IL - Friidrett - Friidrett

33

Jenter 12

Lundekvam

Linnea Otternes

Førde IL - Friidrett - Friidrett

34

Jenter 12

Moldestad

Malin Ysland

Førde IL - Friidrett - Friidrett

35

Jenter 8

Rørvik

Amanda

Førde IL - Friidrett - Friidrett

36

Jenter 9

Lundekvam

Rebekka Otternes

Førde IL - Friidrett - Friidrett

37

Jenter 9

Rørvik

Ingeborg

Førde IL - Friidrett - Friidrett

38

Gutter 10

Sunde

Simen L

Jølster IL - Idrettsskule - Idrettsskole

39

Gutter 11

Sunde

Kristian A

Jølster IL - Idrettsskule - Idrettsskole

40

Gutter 12

Sunde

Simen A

Jølster IL - Idrettsskule - Idrettsskole

41

Gutter 8

Fugle

Valentino

Jølster IL - Idrettsskule - Idrettsskole

42

Gutter 9

Førde

Åsmund Sunde

Jølster IL - Idrettsskule - Idrettsskole

43

Jenter 9

Sunde

Sofie

Jølster IL - Idrettsskule - Idrettsskole

44

Gutter 11

Fuglestrand

Bendik

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

45

Gutter 11

Holvik

Simen Sætren

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

46

Gutter 11

Solheim

Christopher

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

47

Gutter 9

Aske

Jens Ole Mardal

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

48

Gutter 9

Austrheim

Tobias

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

49

Gutter 9

Svalheim

Sondre

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

50

Jenter 8

Aske

Sunniva Mardal

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

51

Jenter 8

Fuglestrand

Tiril

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

52

Jenter 8

Holvik

Elena sætren

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

53

Jenter 8

Svalheim

Aurora

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

54

Jenter 9

Svalheim

Mathea

Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett

55

Gutter 10

Bøthun

Isak

Sogndal il

56

Gutter 10

Folkestad

Anders

Svint - Friidrett

57

Gutter 12

Vårdal

Sigurd

Svint - Friidrett

58

Gutter 8

Rochlenge

Teodor Helle

Svint - Friidrett

59

Gutter 9

Hjartholm

Troy Solheim

Svint - Friidrett

60

Gutter 9

Vårdal

Haldor

Svint - Friidrett

61

Jenter 11

Rochlenge

Maya Helle

Svint - Friidrett

62

Jenter 12

Folkestad

Anna

Svint - Friidrett

63

Jenter 8

Jannige

Oda Tveiten

Svint - Friidrett

64

Jenter 8

Igelkjøn

Hedda Åsnes

Svint - Friidrett

65

Jenter 8

Folkestad

Maria

Svint - Friidrett




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline