Innandørsstemnet laurdag: Her er lista over påmelde

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 9. Jan 2017

Påmeldingslista, i alt 65 deltakarar (Dette er deltakarlista, og viser berre ei øving for kvar deltakar. Dei fleste er påmelde både i tre og fire øvingar..):


Startnr. Klasse Øvelse Etternavn Fornavn Klubb
1 Gutter 12 60 meter Fure Jørgen Breimsbygda IL - Friidrett
2 Gutter 14 Kule Dale Mathias Breimsbygda IL - Friidrett
3 Gutter 17 Lengde Moldestad Robert Andre Breimsbygda IL - Friidrett
4 Jenter 10 60 meter Bjotveit Birgit Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
5 Jenter 10 60 meter Selsvik Emma Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
6 Gutter 10 60 meter Fjellestad Isak Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
7 Jenter 10 60 meter Engeset June Elvebakk Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
8 Gutter 9 60 meter Roth-Andenæs Lars Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
9 Jenter 12 Lengde Ravnestad Malin Hauge Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
10 Gutter 11 60 meter Granheim Nicolai Aske Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
11 Gutter 9 60 meter Ravnestad Nicolai Hauge Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
12 Gutter 15 60 meter Hjelmeset Ove Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
13 Gutter 10 60 meter Granheim Sander Aske Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
14 Gutter 12 Høyde Bakkelid Sebastian Fjellhug/Vereide IL - Friidrett
15 Jenter 17 60 meter Mallasvik Amalie Os Førde IL - Friidrett
16 Gutter 16 60 meter Yndestad Bjørnar Osland Førde IL - Friidrett
17 Gutter 12 60 meter Heilevang Christoffer Førde IL - Friidrett
18 Jenter 12 60 meter Botnen Linnea Førde IL - Friidrett
19 Jenter 13 60 meter Moldestad Malin Ysland Førde IL - Friidrett
20 Jenter 10 60 meter Sætren Evelina Hornindal IL - Friidrett
21 Jenter 12 60 meter Sætren Ingeborg Sofie Hornindal IL - Friidrett
22 Gutter 9 Lengde Skjerdal David Il Brodd
23 Jenter 14 Lengde Skjerdal Julie Il Brodd
24 Gutter 9 60 meter Gimmestad Ludvig Il Brodd
25 Jenter 12 Lengde Skjerdal Susanne Il Brodd
26 Jenter 12 60 meter Eminovic Alman Moen Jotun il
27 Jenter 15 Lengde Luggenes Augusta Jotun il
28 Jenter 12 60 meter Nesse Elisa Jotun il
29 Jenter 14 60 meter Lidal Frida Jotun il
30 Gutter 12 60 meter Hestetun Lidvin Berge Jotun il
31 Jenter 14 Lengde Nundal Madelen Berg Jotun il
32 Gutter 12 60 meter Øren Petter Styve Jotun il
33 Gutter 13 60 meter Skjolden Sander Natvik Jotun il
34 Jenter 14 60 meter Eminovic Selma Moen Jotun il
35 Gutter 12 60 meter Bale Sondre Jotun il
36 Gutter 12 60 meter Hestetun Sondre Jotun il
37 Gutter 13 60 meter Kopperdal Theo Jotun il
38 Jenter 14 Lengde Østenstad Id Sofie Jølster Il
39 Gutter 15 Kule Slåtten Jakob Jølster Il
40 Gutter 11 Høyde Grøneng Asgrim Marisson Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
41 Gutter 10 60 meter Gloppestad August Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
42 Jenter 8 60 meter Svalheim Aurora Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
43 Gutter 12 Lengde Fuglestrand Bendik Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
44 Jenter 9 60 meter Holvik Elena sætren Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
45 Gutter 10 60 meter Helgheim Emil Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
46 Gutter 10 60 meter Evebø Harald Oppheim Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
47 Gutter 17 Kule Roset Håkon Hjelle Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
48 Gutter 10 60 meter Aske Jens Ole Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
49 Jenter 10 60 meter Svalheim Mathea Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
50 Gutter 12 Lengde Holvik Simen Sætren Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
51 Gutter 10 60 meter Devik Sondre Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
52 Gutter 10 60 meter Svalheim Sondre Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
53 Jenter 9 60 meter Fuglestrand Tiril Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
54 Gutter 10 60 meter Austrheim Tobias Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
55 Gutter 12 60 meter Grøneng Viljar Maritsson Sandane Turn og Idrettslag - Friidrett
56 Gutter 13 60 meter Hovland Jakob Røysi Sogndal il
57 Gutter 14 Lengde Cirotzki Leo Sogndal il
58 Gutter 13 60 meter Vonheim Aleksander Stårheim IL - Friidrett
59 Gutter 13 60 meter Vonheim Aron Mathias Stårheim IL - Friidrett
60 Jenter 10 60 meter Starheim Beate Stårheim IL - Friidrett
61 Jenter 10 60 meter Vonheim Ida Emilie Stårheim IL - Friidrett
62 Gutter 13 60 meter Ytrehus Ole Tomas Stårheim IL - Friidrett
63 Gutter 10 60 meter Vårdal Halldor Svint il
64 Gutter 13 60 meter Vårdal Sigurd Svint il
65 Gutter 14 60 meter Werge-Olsen Knut Årdalstangen IL - Friidrett

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline