Gloppe-Trim 18. august

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 29. Aug 2021


 53 frammøtte på seiste vekes Gloppe-Trim. God tid av Ronald Ayebazibwe, med 14,04 på dei 4 kilometerane. (foto frå ein av vårens trimkveldar)



53



EtternamnFornamn Tid 
ApalsetMarit x 
AyebazibweRonald14,04
BakkelidAnne Kristin x 
BakkelidHeidi x 
BakkelidLukas Verlo x 
BirkelandHelga x 
BookKristine x
DjupvikMari Sægrov10,13
DjupvikMarkus Sægrov17,25
DjupvikRoger Aax
DragesetMaryx
EikenesElise M x 
ElvebakkDim S x 
ElvebakkLise x 
ElvebakkMarion x 
EngelstadInger Lise x 
EngelstadIvar x 
FløtreLisbet Minge x 
FureMagnix
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Vikenx
GjengedalAsbjørn x 
GjengedalMarie x 
GjengedalOlaug Bakke x 
HellerudØysteinx
HolmeBritt x 
LangeteigJennyx
LotheJørn15,20
LotheSteinar x 
LundarUna Ingeborg Gaasemyr x 
MardalAase Karin x 
MyklandAnita x 
MyklandSofie Ravnestad x 
NetlandAud Karin x 
PedersenBjørnar x 
ReedBjørgx
RosetBirgit Hjelle x
RosetNils Ove x 
RosetÅshild  x 
RyggMajken Gøranson x 
RyssdalRandi x 
SandeKjell   x 
SandnesInger x 
SvalheimAurora7,24
SvidalIrene16,06
SægrovMay-Britt17,27
SørebøGerd x 
SøreideAstrid x 
ThomasMarix
Tystad Else x 
YtredalKari x 
ØygardTuva Sægrov24,36
AaBertine x 

0 Kommentar

Gloppen Halvmaraton: Påmeldingar pr. 27. august

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 27. Aug 2021


Pr. i dag er desse påmelde på Gloppen Halvmaraton laurdag 2. oktober.

Vi opererer førebels med eit tak på 200, iht coronareglane, som førebels er dei same som i fjor.  Så det kan vere greitt å ha det i bakhovudet når ein vurderer om ein skal melde seg på no, eller drøye det litt...


EtternavnFornavnStedKretsKlubbKjønnAlder
BirkelandIngrid SvortevikFørde

Kvinne26
HalvågRagnhildBergen

Kvinne29
Aurlien HoaasIngridFørde

Kvinne31
AndenesLiv JorunOsloSogn og FjordaneFjellug/Vereide ILKvinne36
EngesæterLisbethDeknepollenSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagKvinne38
HansenKristine GustavsenSandane
SPENST GloppenKvinne40
SvidalIreneSandaneSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne41
GundersenRagnhildSandaneSogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagKvinne42
HauglandManuelaKLEPPESTØHordalandAsk FriidrettKvinne45
NesheimMayÅlesundMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettKvinne46
BergheimKarianneSogndalSogn og FjordaneSogndal ILKvinne50
UlvesæterTorhildSandane

Kvinne60







NakkenSivert MosbyStraumgjerdeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann18
NakkenAndreas MosbyStraumgjerdeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann18
NordsethMariusNordfjordeid

Mann27
OrtenArneBergenMøre og RomsdalØrsta ILMann27
AaseJon OlavSkilbreiSogn og FjordaneGaular ILMann29
KnutsenMadsFlorø

Mann31
NedrelidPrebenHAREID
Kaldholen MaratonlagMann31
StuhaugSteffenNAUSTDAL
Tambarskjelvar il - sykkel og triatlonMann31
HeltneOle-ChristianØrsta
TartanmandagMann32
LongvaSimenSOGNDALSogn og FjordaneSyril ILMann32
BjørgeHallvardSogndal
Deloitte BILMann32
OlsenØyvindÅlesund

Mann32
FurnesYngveKjølsdalenSogn og FjordaneHaugen ILMann32
ØvrebøStian LøkkeKaupangerSogn og FjordaneKaupanger ILMann32
VonenTorsteinFørdeSogn og FjordaneTambarskjelvar,ILMann32
SkaalerudJonas LillemoenKristiansand S
JM NorwayMann33
LindgrenBenjaminFlorø

Mann33
KråkenesSteffen AndréSøvik

Mann35
HallerakerKristofferFlorø
Vest Pd.Mann36
ØstgaardMariusØrsta
TartanmandagMann37
SundeSvein IngeFørdeSogn og FjordaneJølster ILMann37
SellevoldØysteinFørdeSogn og FjordaneFørde ILMann37
TvergrovDavidØrsta
TartanmandagMann37
GimmestadHåvardSANDANESogn og FjordaneSandane Turn og IdrettslagMann37
DvergsdalRognaldSandane
Vest PDMann38
KvammenRaymondFørde

Mann38
LauritzenStianDeknepollen

Mann38
HolsækerKennethVartdal
TartanmandagMann40
KvåleDanielSogndalSogn og FjordaneSogndal ILMann41
SkartveitHelge IversenRaudebergSogn og FjordaneMåløy ILMann41
SundeKarsten KarlsenSande i SunnfjordSogn og FjordaneGaular ILMann41
KleppeKristianSandane

Mann42
HermansenTrygveFØRDE
Kjells AngelsMann43
KråkenesHilmarDeknepollenSogn og FjordaneAlmenning IdrettslagMann43
WalnumHans JakobSogndalSogn og FjordaneSogndal ILMann43
TrælnesFrodeFørde

Mann45
BjørkhaugAndersFørdeSogn og FjordaneFørde ILMann46
GrøndalHerman MyrenFlorøSogn og FjordaneLærdal ILMann47
ØenOleFørde
Førde CKMann48
MaurenFrodeÅlesundMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann48
HauglandVidarKleppestø

Mann48
HornnesAtle Kristian DahlgrenFørdeSogn og FjordaneFørde ILMann48
BergheimBerntSogndalSogn og FjordaneSogndal ILMann49
LeirdalBjørnFørdeSogn og FjordaneFørde ILMann50
IglandHåkonSvelgenSogn og FjordaneSvelgen T&IFMann51
NylundSvenMoldeMøre og RomsdalMolde Olymp - FriidrettMann52
LotheJørnSandaneSogn og FjordaneGloppen FriidrettslagMann53
BuhaugLeif ErikØvre Årdal
SportsmandenMann53
BøeAlf PetterStraumgjerdeMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann54
HoprekstadFrodeSykkylvenMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann54
EikåsUlf-MagneSTRYNSogn og FjordaneStryn T og ILMann54
FredriksenFridtjofSykkylvenMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann55
AnderssonThomasNorge
Gursken ilMann57
JúlíussonPéturBergen

Mann57
KalandJan ErikSykkylvenMøre og RomsdalVelledalen IL - FriidrettMann57
MelheimSveinFørde
TrimkaraMann65
EngesæterGeirNannestad
Team EngesæterMann68
HaugenInge AsbjørnNordfjordeidSogn og FjordaneHornindal ILMann68
HansenOleTrondheimTrøndelagNidelv ILMann73

0 Kommentar

Resultat seriestemne på Byrkjelo torsdag

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 27. Aug 2021


 

Seriestemne 26. august 2021


Arrangør: Fjellhug/Vereide IL


Stad: Byrkjelo Stadion








Resultat:



Vind






60 m J08Solice van HulstBBIL12,79-1,3







J09Lina Sofie SvarstadFjellhug/Vereide il12,51-1,3


Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il11,61-1,3


Sara SkogliFjellhug/Vereide il11,81-1,3


Ingeborg P DyrnesBrodd11,87-1,3







J10Thea Sofie SandalJølster10,26-1,3


Safien van HulstBBIL13,34-1,1







J11Lune van HulstBBIL11,67-1,1







J13Ella GuleStil9,66-1,1













G08Ulrik Sægrov ØygardStil10,71-0,9


Håkon EimhjellenStil11,64-0,9







G09Hans Fredrik GloppestadFjellhug/Vereide il12,15-1,5


Nicolai BakkelidFjellhug/Vereide il11,82-1,5


Marius Svidal SandeBrodd11,87-1,5


Markus Berg HorntvedtBrodd11,37-1,5


Nikolai GloppestadStil10,38-1,5


Matheo LindvikFjellhug/Vereide il10,94-1,5


Even GuleBrodd11,81-1,5


Jonas BakkeliFjellhug/Vereide il12,07-1,5







G10Fillip Mardal FuglestrandStil10,38-1,4







G11Luka HoleBreimsbygda9,63-1,4


Jørgen Aa SandalBreimsbygda10,81-1,4







G12Andreas BjørnarheimBBIL10,35-1,4












100 mJ15Gulisara PanyaratBrodd13,81-0,9







J16Emilie Sandal EngelbreksonBrodd13,24-0,9







G16Ruben Alexander GjerdeOlden12,59-0,9


















400 mJ14Sofie Sunde Jølster1.00,38






800 mJ13Ella GuleBrodd2.54,05







G10Fillip Mardal FuglestrandStil2.55,36












600 m kappgangJ09Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il4.32,94


Sara SkogliFjellhug/Vereide il4.53,26


Line Sofie SvarstadFjellhug/Vereide il4.41,61












LengdeJ09Sara SkogliFjellhug/Vereide il2,67


Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il2,84


Ingeborg P DyrnesBrodd2,38


Lina Sofie SvarstadFjellhug/Vereide il2,3







J10Safien van HulstBBIL2,26


Thea Sofie SandalJølster2,91







J11Lune van HulstBBIL2,7







J13Ella A GuleBrodd3,750,4







J15Gulisara PanyaratBrodd4,891,2













G08Håkon EimhjellenStil3,02


Ulrik Sægrov ØygardStil2,94







G09Hans Fredrik GloppestadFjellhug/Vereide il2,38


Jonas BakkelidFjellhug/Vereide il2,18


Matheo LindvikFjellhug/Vereide il2,66


Even GuleStil2,46


Marius Svidal SandeBrodd2,67


Markus Berg HorntvedtBrodd3,00


Nikolai GloppestadStil2,97







G10Matias FuglestrandStil2,47







G11Luka HoleBBIL3,66


Jørgen Aa SandalBBIL3,01







G12Andreas BjørnarheimBBIL3,40







G16Ruben Alexander GjerdeOlden6,241,2












Liten ballJ09Lina Sofie SvarstadFjellhug/Vereide il13,88
150 g
Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il17,38


Sarah SkogliFjellhug/Vereide il20,50


Ingeborg P DyrnesBrodd14,56







G08Håkon EimhjellenStil29,89


Ulrik Sægrov ØygardStil28,1



















G09Nikolai BakkeliFjellhug/Vereide il19,37


Hans Fredrik GloppestadFjellhug/Vereide il17,20


Marius Svidal SandeBrodd23,76


Markus Berg HorntvedtBrodd23,6


Nikolai GloppestadStil23,5


Matheo LindvikFjellhug/Vereide il22,12


Even GuleBrodd20,9


Jonas BakkeliFjellhug/Vereide il13,46







G10Matias FuglestrandStil24,24


Fillip Mardal FuglestrandStil37,11












Spyd 400 grJ13Tiril FuglestrandSTIL21,75






Spyd 700 gG16Bendik FuglestrandStil40,34






spyd 800 gM senSimon LidalGFIL55,58


   































0 Kommentar

Seriestemne på Byrkjelo

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 26. Aug 2021

 Vi får diverre ikkje resultata på plass før i morgon


0 Kommentar

Seriestemne på Byrkjelo torsdag 26. august

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 23. Aug 2021


Seriestemne på Byrkjelo torsdag 26. august kl 18.00


Påmelding på startkort innan kl 17.45.  Fint om de melder frå til leiarane i friidrettsgruppene dykkar, slik at dei kan fylle ut kort på førehand.  Då kan ein komme i gang med stemnet til rett tid.


Fjellhug/Vereide-deltakarane melder frå til Dagfinn, (SMS 41227968, eller Messenger) innan onsdag kveld. Namn, f.år, og øving.

0 Kommentar

Friidrettstreninga startar opp 24. august

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 13. Aug 2021

Vi startar opp att med friidrettstreninga på Vereide tirsdag 24. august kl 17.00. Vi håpar vi får med minst like mange som vi hadde i vår.
No har vi også fått friidrettsskjorter til dei som ikkje har fått tidlegare, dei tek vi med til første treninga.

0 Kommentar

Gloppen Halvmaraton: Funksjonærliste

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 11. Aug 2021

                                                                                                                 (foto: Svein Hjelmeset)

Funksjonærlista finn du her:  Funksjonærliste 2021.docx



0 Kommentar

Påmeldingar til Gloppen Halvmaraton pr 7. august

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 7. Aug 2021


Litt enkel info om kven som hittil (pr. 7. august) er påmeldt til Gloppen Halvmaraton 2021.  

Link til påmelding:  Deltager - Gloppen Halvmaraton (friidrett.no) 

 

EtternavnFornavnKlubbAlderFødselsår
NakkenSivert MosbyVelledalen IL - Friidrett182003
NakkenAndreas MosbyVelledalen IL - Friidrett182003
BirkelandIngrid Svortevik
261995
OrtenArneØrsta IL271994
AaseJon OlavGaular IL291992
Aurlien HoaasIngrid
311990
NedrelidPrebenKaldholen Maratonlag311990
StuhaugSteffenTambarskjelvar il - sykkel og triatlon311990
FurnesYngveHaugen IL321989
ØvrebøStian LøkkeKaupanger IL321989
VonenTorsteinTambarskjelvar,IL321989
SkaalerudJonas LillemoenJM Norway331988
LindgrenBenjamin
331988
HallerakerKristofferVest Pd.361985
GimmestadHåvardSandane Turn og Idrettslag371984
DvergsdalRognaldVest PD381983
KvammenRaymond
381983
EngesæterLisbethAlmenning Idrettslag381983
LauritzenStian
381983
HansenKristine GustavsenSPENST Gloppen401981
KvåleDanielSogndal IL411980
SkartveitHelge IversenMåløy IL411980
SundeKarsten KarlsenGaular IL411980
GundersenRagnhildSandane Turn og Idrettslag421979
KråkenesHilmarAlmenning Idrettslag431978
WalnumHans JakobSogndal IL431978
HauglandManuelaAsk Friidrett451976
TrælnesFrode
451976
BjørkhaugAndersFørde IL461975
GrøndalHerman MyrenLærdal IL471974
HauglandVidar
481973
HornnesAtle Kristian DahlgrenFørde IL481973
BergheimBerntSogndal IL491972
LeirdalBjørnFørde IL501971
BergheimKarianneSogndal IL501971
NylundSvenMolde Olymp - Friidrett521969
LotheJørnGloppen Friidrettslag531968
BuhaugLeif ErikSportsmanden531968
HoprekstadFrodeVelledalen IL - Friidrett541967
EikåsUlf-MagneStryn T og IL541967
FredriksenFridtjofVelledalen IL - Friidrett551966
KalandJan ErikVelledalen IL - Friidrett571964
UlvesæterTorhild
601961
EngesæterGeirTeam Engesæter681953
HaugenInge AsbjørnHornindal IL681953
HansenOleNidelv IL731948

0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline