Seriestemne på Byrkjelo

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 3. Jun 2021

Nokre av Fjellhug/Vereide-deltakarane på Byrkjelo i kveld.  I nye, raude skjorter sette dei farge på tilværet!


Flott friidrettskveld på Byrkjelo, med deltakarar frå Fjellhug/Vereide, STIL, BBIL, Brodd, Jotun, Jølster, Olden og Hornindal.  

NESTE STEMNE SOM DEI YNGSTE KAN VERE MED PÅ, ER 16. JUNI PÅ BYRKJELO.  DÅ ER DET 60 M, LENGDE OG LITEN BALL.

 

Seriestemne 3. juni 2021



Arrangør: Fjellhug/Vereide IL


Stad: Byrkjelo Stadion








Vind
Resultat:




60 m hekkG12Emmanuel AarsethJølster13,75-0,3
60 m hekkJ 14Mathea SvalheimSandane T&IL10,15-0,3
100 m hekkG16Jakob SlåttenJølster14,54-0,3












60 m J09Lina Sofie SvarstadFjellhug/Vereide il12,090,2


Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il11,170,2


Sara SkogliFjellhug/Vereide il11,260,2


Ingeborg P DyrnesBrodd11,920,2







J10Thea Sofie SandalJølster10,270,2







j11Isabell S FøleideFjellhug/Vereide il12,77-0,7


Lena Elisabeth VereideBreimsbygda il10,28-0,7













J13Sigrid StøfringsdalJølster9,62-0,7


Ella GuleStil9,63-0,7







J14Mathea SvalheimSTIL8,97-0,7







J 15Gulisara PanyaratBrodd8,53-0,7







G09Hans Fredrik GloppestadFjellhug/Vereide il12,140


Sigve KristiansenFjellhug/Vereide il10,350


Aslak SandeFjellhug/Vereide il12,030


Jonatan MoslandFjellhug/Vereide il11,650


Nikolai GloppestadStil11,86-1,4


Matheo LindvikFjellhug/Vereide il11,30-1,4


Even GuleStil10,57-1,4







G10Jardar Øvrebø-FeldtJølster10,7-1,4







G11Sander SundliFjell10,93-1,4







G12Nils Lothe TystadStil9,87-1,4







G18/19Knut Verge-OlsenJotun7,38-1,4






100 mG16Jakob SlåttenJølster12,220,6







G17Deividas BurkauskasJølster11,530,6







G18/19Knut Verge-OlsenJotun11,630,6







MV65-69Inge Asbjørn HaugenHornindal 18,530,6






200 mJ15Gulisara PanayratBrodd28,42-1,4







J16Emilie SandalBrodd27,43-1,4







G17Deividas BurkauskasJølster24,76-1,4






600 mJ14Sofie Sunde Jølster1.46,55







G12Emmanuel AarsetJølster1.55,73







G14Åsmund Sunde Jølster1.30,89






800mG16Kristoffer SandalJølster2.07,45






5000 mG18/19Lars Martin MelheimOlden15.47,06







MV65-69Inge Asbjørn HaugenHornindal27.22,15






600 m kappgangJ09Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il4.32,94







G09Jonatan MoslandFjellhug/Vereide il4.14,11


Aslak SandeFjellhug/Vereide il4.33,17












HøgdeJ09Sara SkogliFjellhug/Vereide il95







J14Mathea SvalheimStil1,48







G09Hans Fredrik GloppestadFjellhug/Vereide il85


Aslak SandeFjellhug/Vereide il100


Sigve KristiansenFjellhug/Vereide il100


Even GuleStil85







G16Christopher SolheimStil1,65












Kule 2 kgJ09Lina Sofie SvarstadFjellhug/Vereide il4,44


Rebekka TjomslandFjellhug/Vereide il3,92


Sarah SkogliFjellhug/Vereide il4,16







J13Margrete SlåttenJølster7,94


Sigrid StøfringsdalJølster7,86






Kule 3 kgJ15Gulisara PanaryatBrodd7,64






Kule 2 kgG09Aslak SandeFjellhug/Vereide il3,79


Hans Fredrik GloppestadFjellhug/Vereide il4,11


Sigve KristiansenFjellhug/Vereide il5,00


Jonatan MoslandFjellhug/Vereide il5,41


Matheo LindvikFjellhug/Vereide il5,30


Nikolai BakkeliFjellhug/Vereide il6,71






Kule 6 kgG18/19Mathias A.R.DaleBreimsbygda15,24

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline