Oversikt over deltaking i Gloppe-Trimmen før siste trimkveld

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 15. Sep 2022

Før siste Gloppe-Trim-kveld om ei lita veke, ser deltakinga i år slik ut

 

EtternamnFornamnÅrsbesteTal delt.
FrøyenLiv Henny#NUM!14
GautefallÅsne Susanne Viken#NUM!14
HolmeBritt#NUM!14
RosetNils Ove#NUM!14
ApalsetMarit#NUM!14
MardalAase Karin#NUM!14
MyklandAnita#NUM!14
RyssdalRandi#NUM!14
SamestadAnders#NUM!14
EngelstadInger Lise#NUM!13
EngelstadIvar#NUM!13
GausdalPer Ola#NUM!13
LundarUna Ingeborg Gaasemyr#NUM!13
RosetÅshild #NUM!13
SandeKjell  #NUM!13
YtredalKari#NUM!13
DjupvikMari Sægrov11,0212
ElvebakkLise#NUM!12
ElvebakkMarion#NUM!12
RyssdalPer  #NUM!12
SægrovMay-Britt8,0112
GjengedalMarie#NUM!11
LotheSteinar#NUM!11
NyhammerMargit#NUM!11
PedersenBjørnar#NUM!11
RosetJan Erik17,1911
SandnesInger#NUM!11
SørebøGerd#NUM!11
Tystad Else#NUM!11
UndertunPål Asbjørn#NUM!11
AaBertine#NUM!10
AlmeFrank21,2310
GustafsonLill#NUM!10
HorntvedtMarkus Berg7,489
RådArild#NUM!9
SandeLilly Svidal11,299
TveitMerete#NUM!9
BakkelidAnne Kristin#NUM!8
HorntvedtArild14,438
BakkelidHeidi#NUM!7
FuglestrandFrida Mardal11,227
Sægrov-ØygardHeidi 8,277
ØygardUlrik Sægrov 7,537
AlmeKristian #NUM!6
BakkelidLukas Verlo#NUM!6
FuglestrandFredrik Mardal 11,096
GjengedalAsbjørn#NUM!6
GjengedalOlaug Bakke#NUM!6
SvidalIrene15,276
HorntvedtSolveig Berg11,005
Roth-AndenæsVetle9,075
SørheimAnita10,245
SørheimAnna Mathea Honningsvåg7,535
SørheimLars Andreas Honningsvåg9,045
AustrheimRagnhild B#NUM!4
DjupvikMarkus Sægrov6,584
DjupvikRoger Aa16,444
HumbersetSindre19,164
MardalAnna Elisabet#NUM!4
Roth-AndenæsBjørn 17,294
SenemaAbel9,074
TveitCecilie16,484
ØsterbyeMarius Gade8,264
BakkelidAnja#NUM!3
BogstadAudhild#NUM!3
HansenBenny Østerbye19,233
KandalRuben10,243
MardalOla Johan Lothe10,373
MyklandSofie Ravnestad#NUM!3
SandeAne Svidal14,113
SandeMarius Svidal10,123
UndertunBente#NUM!3
ØygardTuva Sægrov8,533
DyrnesIngeborg#NUM!2
FjellestadEdvard15,582
FløtreIngrid Agnes Sæland#NUM!2
FuglestrandFilip Mardal7,372
FuglestrandOle Dan18,502
GadeSine 21,082
HonningsvågLars Helge9,062
HorntvedtJohanna Berg15,022
LarsenFrode#NUM!2
LotheJørn15,292
MardalOlianne Lothe9,342
MathisenEspen17,192
RaknesBaard14,562
SandeHans Svein#NUM!2
SandeTordis#NUM!2
SvalheimAurora7,022
TveitOdd Bjarne17,362
VieTina Løkke19,232
AlmenningElna Marie#NUM!1
AlmenningOddvar#NUM!1
AskeHarald#NUM!1
AskeIngrid  #NUM!1
DaleIngeborg Mardal#NUM!1
EideVidar17,571
EikenesElise M#NUM!1
EikenesOthelia#NUM!1
ElvestrandSimen16,111
EngelstadJenny Kristin#NUM!1
FjellestadSindre14,421
FonnThomas#NUM!1
GuleKristianna Gimmestad#NUM!1
HellerudØystein#NUM!1
HjellbakkAdine10,551
HoleAndreas Nyhagen 17,031
HåheimMari#NUM!1
HåheimTerje#NUM!1
KandalRagne Marie Røed#NUM!1
LundeJorid #NUM!1
MardalKristian18,311
MardalKristin#NUM!1
MyklandArne#NUM!1
NerlandBirgitte#NUM!1
NygårdHildegunn Bakketun#NUM!1
NygårdMariell Bakketun#NUM!1
NygårdOlivia Bakketun#NUM!1
ParkNikolai17,141
RosetEmil Mardal17,161
RyggMajken Gøranson#NUM!1
SandeSamuel Langeteig11,251
SkeistrandElin#NUM!1
SolheimRita18,241
TvibergHildegunn  #NUM!1
Tystad Magne#NUM!1
VengenSigurd#NUM!1
VerloKjartan#NUM!1
ÅrdalTormod  #NUM!1


Nest siste Gloppe-Trim i år

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 15. Sep 2022

Alle desse sprang på tid i går kveld, eit flott knippe idrettsfolk!


 52 frammøtte på Gloppe-Trimmen i går kveld, som var den nest siste i år.  Neste onsdag er det avslutning og premieutdeling,

Arild Horntvedt hadde beste tid mellom dei som sprang 4 km, og May Britt Sægrov vann flaxlodda.

EtternamnFornamn Tid  KM
AaBertinex
ApalsetMaritx
BakkelidAnne Kristinx
BakkelidHeidix
BakkelidLukas Verlox
DjupvikMari Sægrovx
DjupvikMarkus Sægrov6,58
DjupvikRoger Aax
EikenesOtheliax
ElvebakkLisex
ElvebakkMarionx
FrøyenLiv Hennyx 
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Susanne Vikenx 
GjengedalMariex
GustafsonLillx
HolmeBrittx 
HonningsvågLars Helge9,06
HorntvedtArild15,164 km
HorntvedtMarkus Berg7,48
KandalRuben10,28
LotheJørn15,464 km
LotheSteinarx
LundarUna Ingeborg Gaasemyrx
MardalAase Karinx
MyklandAnitax
NyhammerMargitx
PedersenBjørnarx
RosetJan Erik17,194 km
RosetNils Ovex
RosetÅshild x
RyssdalPer  x
RyssdalRandix
SamestadAndersx
SandeKjell  x
SandeLilly Svidalx
SandeMarius Svidal11,22
SandeSamuel Langeteig11,25
SandnesIngerx
SvidalIrene16,034 km
SægrovMay-Britt17,424 km
Sægrov-ØygardHeidi x
SørebøGerdx
SørheimAnita20,204 km
SørheimAnna Mathea Honningsvåg7,53
SørheimLars Andreas Honningsvåg9,04
TveitMeretex
Tystad Elsex
UndertunBentex
UndertunPål Asbjørnx
Øygard

Alle med tid som ikkje har oppført 4 km, har sprunge 2 km
Ulrik Sægrov 8,26




3. siste Gloppe-Trim

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 7. Sep 2022

 I mangel av bilete frå i kveld, kan vi bruke eit frå 2009, og Gloppe-Trim nr 1, første løpet 29. april det året.  Så kan jo nokon sjå om dei kjenner seg igjen...


Litt færre med i kveld.  No er det 34 som vil få premiering, dersom dei som no har minst 6 gonger er med på dei to siste trimkveldane.  Så har vi ein litt mindre gjeng som kan knivast om gåvekortet på kr. 2.000,- frå Intersport, då må ein ha vore med minst 10 gonger.

Kveldens vinnar av flax-lodd vart Solveig Berg Horntvedt.

AlmeFrank21,47
ApalsetMaritx
DjupvikMari Sægrov12,29
ElvebakkLisex
ElvebakkMarionx
EngelstadInger Lisex
EngelstadIvarx
EngelstadJenny Kristinx
FonnThomasx
FrøyenLiv Hennyx
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Susanne Vikenx
GustafsonLillx
HolmeBrittx
HonningsvågLars Helge9,31
HorntvedtArildx
HorntvedtJohanna Berg15,02
HorntvedtMarkus Berg7,49
HorntvedtSolveig Berg12,16
HåheimMarix
HåheimTerjex
LotheSteinarx
LundarUna Ingeborg Gaasemyrx
MardalAase Karinx
MyklandAnitax
RosetNils Ovex
RyssdalPer  x
RyssdalRandix
SandeKjell  x
SandnesIngerx
SvalheimAurora7,02
SægrovMay-Britt8,01
SørheimAnita20,12
SørheimAnna Mathea Honningsvågx
SørheimLars Andreas Honningsvåg9,31
Tystad Elsex
YtredalKarix


55 denne onsdagen også!

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 5. Sep 2022


EtternamnFornamn Tid 
AaBertinex
ApalsetMaritx
AustrheimRagnhild Bx
BakkelidAnne Kristinx
BakkelidHeidix
BakkelidLukas Verlox
DaleIngeborg Mardalx
EngelstadInger Lisex
EngelstadIvarx
FrøyenLiv Hennyx
FuglestrandFredrik Mardal 24,32
FuglestrandFrida Mardal12,50
GadeSine 21,08
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Susanne Vikenx
GjengedalMariex
GustafsonLillx
HansenBenny Østerbye19,23
HolmeBrittx
HorntvedtArildx
HorntvedtJohanna Berg17,40
HorntvedtMarkus Berg8,10
HorntvedtSolveig Berg25,31
LotheSteinarx
LundarUna Ingeborg Gaasemyrx
MardalAase Karinx
MardalKristinx
MardalOla Johan Lothe10,43
MyklandAnitax
NyhammerMargitx
PedersenBjørnarx
RosetEmil Mardalx
RosetJan Erik17,16
RosetNils Ovex
RyssdalPer  x
RyssdalRandix
RådArildx
SamestadAndersx
SandeAne Svidal28,33
SandeKjell  x
SandeLilly Svidal25,31
SandeMarius Svidalx
SandnesIngerx
SvidalIrene15,27
SørebøGerdx
SørheimAnita20,02
SørheimAnna Mathea Honningsvåg8,27
SørheimLars Andreas Honningsvåg9,11
TveitCecilie16,48
TveitMeretex
UndertunBentex
UndertunPål Asbjørnx
VieTina Løkke19,23
YtredalKarix
ØsterbyeMarius Gade19,23


Deltakar-beste på kveldens Gloppe-Trim

Postet av Fjellhug/Vereide IL den 24. Aug 2022

 57 frammøtte i kveld, noko som er toppnotering for 2022

EtternamnFornamn Tid 
AaBertinex
AlmeFrank22,13 (4 km)
ApalsetMaritx
BakkelidAnne Kristinx
BakkelidHeidix
BakkelidLukas Verlox
DjupvikMari Sægrov29,33 (4km) 
DjupvikMarkus Sægrov17,48 (4km) 
DjupvikRoger Aax
ElvebakkLisex
ElvebakkMarionx
EngelstadInger Lisex
EngelstadIvarx
FrøyenLiv Hennyx
FuglestrandFilip Mardal7,37
FuglestrandFredrik Mardal 14,17
FuglestrandFrida Mardal13,04
FuglestrandOle Dan18,50 (4km) 
GausdalPer Olax
GautefallÅsne Susanne Vikenx
GustafsonLillx
HansenBenny Østerbye19,42 (4km) 
HolmeBrittx
HorntvedtArild15,15 (4km) 
HorntvedtMarkus Berg7,57
HorntvedtSolveig Berg29,23 (4km) 
KandalRagne Marie Røedx
KandalRuben10,24
LotheSteinarx
LundarUna Ingeborg Gaasemyrx
MardalAase Karinx
MardalAnna Elisabetx
MyklandAnitax
NyhammerMargitx
PedersenBjørnarx
RosetNils Ovex
RosetÅshild x
RyssdalPer  x
RyssdalRandix
RådArildx
SamestadAndersx
SandeAne Svidal14,37
SandeKjell  x
SandeLilly Svidal29,23 (4km) 
SandnesIngerx
SvidalIrene15,43 (4km) 
SægrovMay-Brittx
Sægrov-ØygardHeidi x
SørebøGerdx
SørheimAnita21,34 (4km) 
SørheimAnna Mathea Honningsvåg8,02
SørheimLars Andreas Honningsvåg9,06
UndertunBentex
UndertunPål Asbjørnx
VieTina Løkke19,42 (4km) 
YtredalKarix
ØsterbyeMarius Gade19,42 (4km) 
Øygard

(2 km på dei som ikkje har oppgjeve distanse bak resultatet)
Ulrik Sægrov 20,42 (4km)